Білоцерківське управління ГУ ДПС у Київській області інформує

01 Червня, 2020 р., 10:40
Як зазначив очільник Білоцерківського управління ГУ ДПС у Київській області Василь Зеленський, питання своєчасної сплати та погашення заборгованості з єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування стало одним із актуальних на сьогодні. Тому, контроль за дотриманням податкового законодавства при виплаті заробітної плати та інших доходів громадянам й забезпечення реалізації державної політики з адміністрування ЄСВ, набуває пріоритетного напряму в роботі служби.
21 Травня, 2020 р., 18:43
Вже стало доброю традицією колективу Білоцерківського управління ГУ ДПС у Київській області, наприкінці травня, святкувати День вишиванки.
21 Травня, 2020 р., 18:42
Днями, у Білоцерківському управлінні ГУ ДПС у Київській області відбувся сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему: «Проблемні питання адміністрування місцевих податків і зборів».
12 Травня, 2020 р., 21:49
Днями, у Білоцерківському управлінні ГУ ДПС у Київській області відбувся сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему:«Актуальні питання декларування доходів громадян, отриманих протягом 2019 року».
12 Травня, 2020 р., 21:48
За словами очільника Василя Зеленського, надходження до місцевих бюджетів перевищили минулорічний показник на 3,2% (+23 млн.грн.). Приріст сплати спостерігається по більшості бюджетоформуючих податках. Зокрема, по податку на доходи фізичних осіб надійшло 469 млн.грн., це на 16,2 млн.грн. більше січня-квітня 2019 року.
05 Травня, 2020 р., 09:58
Днями, у форматі дистанційної комунікації на платформі Громадської спілки Нова Біла Церква, відбулася онлайн консультація заступниці начальника управління - начальниці відділу податків і зборів з фізичних осіб Білоцерківського управління ГУ ДПС у Київській області Оксани Чустіль на тему: «Кампанія декларування та все про місцеві податки».
13 Квітня, 2020 р., 11:41
Білоцерківське управління ГУ ДПС у Київській області нагадує роботодавцям, що допуск до роботи найманих працівників без оформлення з ними трудових відносин - неприпустимий.
13 Квітня, 2020 р., 11:40
Як наголосила заступник начальника управління – начальник відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Білоцерківського управління ГУ ДПС у Київській області Оксана Чустіль, Законом України від 17 березня 2020 року №533 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID – 19)», термін подання річної декларації про майновий стан і доходи подовжено до 01 липня 2020 року, а сплата податкових зобов’язань до 01 жовтня 2020 року.
08 Квітня, 2020 р., 20:35
Білоцерківське управління ГУ ДПС у Київській області звертає увагу платників податків, що на сьогодні Державною податковою службою України продовжується тестування та доопрацювання забезпечення інтеграції фіскального сервера контролюючого органу з програмними реєстраторами розрахункових операцій (далі – ПРРО) через програмний інтерфейс (АРІ).
08 Квітня, 2020 р., 20:33
Як зазначив очільник Василь Зеленський, ріст надходжень до загального фонду місцевих бюджетів у порівнянні з минулорічним показником склав 9,1% або 46,2 млн. гривень.