Білоцерківське управління ГУ ДПС у Київській області інформує

11 Серпня, 2020 р., 16:45
Як повідомив очільник ВасильЗеленський, це на 5,8%більше від надходжень січня-липня минулого року.Відтак, додатково у своє розпорядження територіальні громади отримали 71,7 млн. грн.
11 Серпня, 2020 р., 16:44
Білоцерківське управління ГУ ДПС у Київській областіповідомляє, що 31 серпня 2020 року завершується процедура списання боргів з ЄСВ у «сплячих» ФОП, яка була розпочата з 03 червня поточного року на виконанняЗакону України від 13 травня 2020 року № 592-ІХ «Про внесення змін до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» щодо усунення дискримінації за колом платників» .
05 Серпня, 2020 р., 08:49
Відповідно до п.п. 268.7.1 п. 268.7 ст. 268 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) податкові агенти сплачують туристичний збір за своїм місцезнаходженням щоквартально, у визначений для квартального звітного (податкового) періоду строк та відповідно до податкової декларації з туристичного збору (далі – Декларація) за звітний (податковий) квартал, або авансовими внесками до 30 числа (включно) кожного місяця (у лютому – до 28 (29) включно) на підставі рішення відповідної сільської, селищної, міської ради або ради об’єднаної територіальної громади, що створена згідно із законом та перспективним планом формування територій громад (далі – Ради).
10 Липня, 2020 р., 11:13
Білоцерківське управління ГУ ДПС у Київській області повідомляє, що з червня місяця поточного року розпочато списання  недоїмки зі сплати ЄСВ фізичним особам – підприємцям, які перебувають на загальній системі оподаткування та особам, які провадять незалежну професійну діяльність.
10 Липня, 2020 р., 11:09
Про це повідомив очільник Білоцерківського управління ГУ ДПС у Київській області Василь Зеленський. За його словами, порівняно з показниками аналогічного періоду минулого року, надходження до бюджетів усіх рівнів зросли на 7,5% або 141 млн. гривень.
17 Червня, 2020 р., 17:59
Вчора, у коментарі телеканалу «Крокус», заступниця начальника управління-начальниця відділу податків і зборів з фізичних осіб Білоцерківського управління ГУ ДПС у Київській області Оксана Чустіль, ознайомила глядачів із основними вимогами декларування доходів, отриманих протягом 2019 року.
17 Червня, 2020 р., 17:58
Днями, у Білоцерківському управлінні ГУ ДПС у Київській області відбувся сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» із заступницею начальника управління-начальницею відділу податків і зборів з фізичних осіб Оксана Чустіль на тему:«Актуальні питання легалізації найманої праці та упередження виплати заробітної плати «в конверті»».
16 Червня, 2020 р., 07:35
Білоцерківське управління ГУ ДПС у Київській області повідомляє, що відповідно п.п. 14.1.175 ст.14 Податкового кодексу України (далі- ПКУ) податковий борг - це сума узгодженого грошового зобов'язання, не сплаченого платником податків у встановлений цим Кодексом строк, та непогашеної пені, нарахованої у порядку, визначеному Кодексом.
16 Червня, 2020 р., 07:34
«З початку року платники території обслуговування Білоцерківського управління ГУ ДПС у Київській області перерахували до місцевих бюджетівпонад 887 млнгрн. податкових платежів. Сума сплачених податків перевищує аналогічні показники 2019 року на 10,7 млн.грн. , або 1,2%. Проте, зважаючи на обставини сьогодення, темпиприросту надходжень у поточному році є дещо меншими», - зазначив очільник Василь Зеленський.
16 Червня, 2020 р., 07:13
Білоцерківське управління ГУ ДПС у Київській області повідомляє, що 30 червня 2020 року завершується кампанія декларування доходів, отриманих протягом 2019 року.