Білоцерківське управління ГУ ДПС у Київській області інформує

08 Жовтня, 2020 р., 10:54
Заяву про реєстрацію програмних реєстраторів розрахункових операцій можна подати засобами Електронного кабінету
08 Жовтня, 2020 р., 10:54
Проведення сеансів телефонного зв’язку «гаряча лінія» є одним із ефективних джерел спілкування керівництва та фахівців податкових органів з платниками податків. Днями, начальниця Білоцерківського відділу податків і зборів з фізичних осіб управління податкового адміністрування ГУ ДПС у Київській області Оксана Чустіль відповідала на запитання платників податків щодо актуальних питань легалізації найманої праці та упередження виплати заробітної плати «в конверті».Розглянемо найбільш запитуване із них.
22 Вересня, 2020 р., 08:20
Податковим кодексом України встановлено, що податок на прибуток підприємств нараховується платником самостійно за ставкою, визначеною статтею 136 цього Кодексу, від бази оподаткування, визначеної згідно зі статтею 135 цього Кодексу.
22 Вересня, 2020 р., 08:17
З серпня місяця поточного року впроваджено систему функціонування програмних реєстраторів розрахункових операцій (ПРРО) або «РРО в смартфоні». Запровадження програмних РРО є альтернативою традиційним касовим апаратам. Відповідне програмне рішення ДПС може бути застосоване для будь-якого пристрою, що підтримує операційні системи Android і Windows та має підключення до мережі Internet. Вже на сьогодні програмне рішення (ПРРО) ДПС стало доступним і на безоплатній основі запропоноване для використання всім зацікавленим суб’єктам господарювання. Звертаємо увагу, що платник самостійно обирає пристрій, який є більш зручним для проведення розрахункових операцій – класичний та/або програмний РРО.
10 Вересня, 2020 р., 09:54
З початку року платники території обслуговування Білоцерківського управлінняспрямували до бюджетів усіх рівнів понад 2,7 млрд. гривень податків та зборів
31 Серпня, 2020 р., 15:39
Програмні РРО: Альтернатива традиційним реєстраторам розрахункових операцій
11 Серпня, 2020 р., 16:45
Як повідомив очільник ВасильЗеленський, це на 5,8%більше від надходжень січня-липня минулого року.Відтак, додатково у своє розпорядження територіальні громади отримали 71,7 млн. грн.
11 Серпня, 2020 р., 16:44
Білоцерківське управління ГУ ДПС у Київській областіповідомляє, що 31 серпня 2020 року завершується процедура списання боргів з ЄСВ у «сплячих» ФОП, яка була розпочата з 03 червня поточного року на виконанняЗакону України від 13 травня 2020 року № 592-ІХ «Про внесення змін до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» щодо усунення дискримінації за колом платників» .
05 Серпня, 2020 р., 08:49
Відповідно до п.п. 268.7.1 п. 268.7 ст. 268 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) податкові агенти сплачують туристичний збір за своїм місцезнаходженням щоквартально, у визначений для квартального звітного (податкового) періоду строк та відповідно до податкової декларації з туристичного збору (далі – Декларація) за звітний (податковий) квартал, або авансовими внесками до 30 числа (включно) кожного місяця (у лютому – до 28 (29) включно) на підставі рішення відповідної сільської, селищної, міської ради або ради об’єднаної територіальної громади, що створена згідно із законом та перспективним планом формування територій громад (далі – Ради).
10 Липня, 2020 р., 11:13
Білоцерківське управління ГУ ДПС у Київській області повідомляє, що з червня місяця поточного року розпочато списання  недоїмки зі сплати ЄСВ фізичним особам – підприємцям, які перебувають на загальній системі оподаткування та особам, які провадять незалежну професійну діяльність.