Білоцерківське управління ГУ ДПС у Київській області інформує

24 Березня, 2020 р., 16:40
Білоцерківське управління ГУ ДПС у Київській області, звертає увагу платників, що Законом України від 17 березня 2020 року № 533-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID- 19)» внесені зміни до Податкового Кодексу України, які передбачають перенесення з 19 квітня до 1 серпня 2020 року термінів введення в дію норм законодавства щодо запровадження програмних реєстраторів розрахункових операцій (Закони № 128 і 129).
24 Березня, 2020 р., 16:37
Білоцерківське управління ГУ ДПС у Київській області вкотре наголошує, що на сьогоднішній день досить актуальною темою залишається боротьба з виплатою заробітної плати у «конвертах», реалізація гарантій оплати праці та організація  заходів недопущення виникнення заборгованості з виплати заробітної плати.
20 Березня, 2020 р., 18:09
У зв’язку із попередженням інфікування і поширення вірусних інфекцій Білоцерківське управління ГУ ДПС у Київській області наполегливо рекомендує платникам утриматися від відвідування центрів обслуговування платників без нагальної потреби! Особливо, якщо проблему, з якою ви збираєтеся звернутися до ЦОП, можливо вирішити дистанційно (он-лайн або поштою).
20 Березня, 2020 р., 18:08
Як повідомила заступниця начальника управління - начальниця відділу податків і зборів з юридичних осіб Білоцерківського управління ГУ ДПС у Київській області Ольга Шульга, станом на 18.03.2020 року, платниками території обслуговування управління подано 2484 податкових декларацій з податку на прибуток за 2019 рік, в тому числі: річні - 2253 СГД та квартальні -231 СГД .
20 Березня, 2020 р., 18:05
Білоцерківське управління ГУ ДПС у Київській області звертає увагу громадян, що Верховною Радою України прийнято за основу та в цілому законопроект 3220 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID – 19)».
18 Березня, 2020 р., 10:58
Днями,відбулася зустріч студентівпершого курсу економічного факультету Білоцерківського національного аграрного університету та фахівців Білоцерківського управління ГУ ДПС у Київській області. Проведення освітньої роботи серед молоді таознайомлення із правами і обов’язками, які виникають у процесі сплати податків - є одним із головних напрямків роботи податківців Білоцерківщини.
18 Березня, 2020 р., 10:55
Про це повідомив очільник Василь Зеленський. За його словами, за січень - лютий 2020 року платники території обслуговування управління спрямували до бюджетів усіх рівнів 716,4 млрд.гривень, збільшивши загальні збори порівняно з відповідним періодом минулого року на 64,5млн.гривень.
28 Лютого, 2020 р., 08:48
Білоцерківське управління ГУ ДПС у Київській області звертає увагу працівників, що на сьогодні ДПС України створено зручний сервіс„Електронний кабінет платника”, який працює в режимі 24/7/365із забезпеченням повного спектру послуг, за допомогою яких, є можливість сформувати запит про суми виплачених доходів, перевірити свій загальний страховий стаж та розмір заробітної плати (доходу) на яку нараховується єдиний соціальний внесок, а відповідно, і сумлінність роботодавця.
28 Лютого, 2020 р., 08:47
Білоцерківське управління ГУ ДПС у Київській області звертає увагу громадян, що ч. 2 ст. 67 Конституції України закріплено обов’язок громадян щорічно подавати до податкової інспекції за місцем проживання декларацію про свій майновий стан та доходи за минулий рік.
24 Лютого, 2020 р., 08:52
Виховання майбутніх свідомих громадян сумлінними платниками податків- такий був лейтмотив зустрічі із учнями 10 класуБілоцерківської ЗОШ №5.