Відділ з питань надання адміністративних послуг та державної реєстрації

Адреса : 09601, Київська область, Рокитнянський район, смт Рокитне, вул. Незалежності, 2.

Начальник-адміністратор відділу з питань надання адміністративних послуг та державної реєстрації Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області - Ульяненко Олексій Олександрович.

Aдміністратор відділу з питань надання адміністративних послуг та державної реєстрації Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області - Свирбиус Юлія Юріївна.

Aдміністратор відділу з питань надання адміністративних послуг та державної реєстрації Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області - Гранківська Галина Михайлівна.

Реєстратор відділу з питань надання адміністративних послуг та державної реєстрації Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області - Лациба Марина Вікторівна.

Телефони : (045 62) 5–15–55

Окремий розділ веб-сайту: https://rokytne-rda.gov.ua/centr-nadannya-administrativnih-poslug-15-53-53-10-10-2018/

E-mail : rok.administrator@ukr.net

Графік роботи:

понеділок - середа  з 08.00 до 17.00;

четвер з 08.00 до 20.00;

п’ятниця з 08.00 до 16.00.

Без перерви на обід.

Субота, неділя – вихідний.

Положення про відділ надання адміністративних послуг та державної реєстрації Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області

РЕГЛАМЕНТ відділу з питань надання адміністративних послуг та державної реєстрації Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області