Рокитнянський район, Київська область

Центр надання адміністративних послуг

Адреса : 09600, Київська область, Рокитнянський район, смт Рокитне, вул. Незалежності, 2.

Керівник-адміністратор Центру надання адміністративних послуг Рокитнянської райдержадміністрації - Круглова Крістіна Олександрівна.

Aдміністратор Центру надання адміністративних послуг Рокитнянської райдержадміністрації - Свирбиус Юлія Юріївна.

Телефони : (045 62) 5–12–24, (046 62) 5-15-65

Веб-сайт: rokitne-rda.gov.ua

E-mail : rok.administrator@ukr.net

Графік роботи:

понеділок - середа  з 08.00 до 17.00;

четвер з 08.00 до 20.00;

п’ятниця з 08.00 до 16.00

субота з 8.00 до 12.00.

Без перерви на обід.

Неділя – вихідний.

Мета створення

Центр надання адміністративних послуг Рокитнянської районної державної адміністрації (далі - Центр) створено для підвищення рівня та якості життя населення у частині організації надання адміністративних послуг у найкоротший строк, мінімальної кількості відвідувань суб’єктів звернень, подолання адміністративних непорозумінь, спрощення процедури отримання адміністративних послуг суб’єктами звернення.

Завдання Центру

Надання суб’єктам звернень вичерпної інформації та консультацій щодо вимог та порядку надання адміністративних послуг. Прийняття від суб’єктів звернень документів, необхідних для надання адміністративних послуг, їх реєстрація та подання документів (їх копій) відповідним суб’єктам надання адміністративних послуг. Видача або забезпечення направлення через засоби поштового зв’язку суб’єктам звернень результатів надання адміністративних послуг (у тому числі рішення про відмову в задоволенні заяви суб’єкта звернення), повідомлення щодо можливості отримання адміністративних послуг, оформлених суб’єктами надання адміністративних послуг. Організаційне забезпечення надання адміністративних послуг суб’єктами надання адміністративних послуг. Здійснення контролю за додержанням суб’єктами надання адміністративних послуг термінів розгляду справ та прийняття рішень. Надання адміністративних послуг у випадках, передбачених законом.

Структура Центру Структура Центру:

• керівник-адміністратор Центру надання адміністративних послуг Рокитнянської районної державної адміністрації;

• адміністратор ЦНАП з питань видачі дозвільних документів Рокитнянської районної державної адміністрації;

• адміністратор ЦНАП;

• сектор з надання послуг в реєстраційній сфері

Переваги Центру

• Орієнтація на потреби замовника послуги.

• Оперативне надання послуг.

• Розширені та зручні "прийомні години”, в тому числі робота без обідньої перерви.

• Доступність інформації з різних джерел (стенди, телефон, сайт тощо).

• Комфортні умови очікування та заповнення документів. Важливо й те, що адміністративні послуги є безкоштовними. Оплачувані лише окремі, як це передбачено відповідним законодавством.

Враховуючи викладене, Центр надання адміністративних послуг Рокитнянської районної державної адміністрації дає можливість для створення доступних і зручних умов реалізації та захисту прав, свобод і законних інтересів фізичних та юридичних осіб, задоволення потреб громадян та суб’єктів господарювання, підвищення якості надання адміністративних послуг.