РОКИТНЯНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Київська область, Рокитнянський район

Відділ з питань надання адміністративних послуг та державної реєстрації

Адреса : 09601, Київська область, Рокитнянський район, смт Рокитне, вул. Незалежності, 2.

Начальник-адміністратор відділу з питань надання адміністративних послуг та державної реєстрації Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області - Ульяненко Олексій Олександрович.

Aдміністратор відділу з питань надання адміністративних послуг та державної реєстрації Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області - Соловйова Тетяна Георгіївна.

Aдміністратор відділу з питань надання адміністративних послуг та державної реєстрації Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області - Гранківська Галина Михайлівна.

Реєстратор відділу з питань надання адміністративних послуг та державної реєстрації Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області - Лациба Марина Вікторівна.

Телефон: (045 62) 5–15–55.

Окремий розділ веб-сайту: https://rokytne-rda.gov.ua/centr-nadannya-administrativnih-poslug-15-53-53-10-10-2018/

E-mail : rok.administrator@ukr.net

 

Графік роботи:

понеділок - середа  з 08.00 до 17.00;

четвер з 08.00 до 20.00;

п’ятниця з 08.00 до 16.00.

Без перерви на обід.

Субота, неділя – вихідний.

Тел. (045 62) 5–15–55.

 

Положення про відділ надання адміністративних послуг та державної реєстрації Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області

 

Розпорядження голови Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області "Про затвердження  Регламенту відділу з питань надання адміністративних послуг та державної реєстрації Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області"

 

РЕГЛАМЕНТ відділу з питань надання адміністративних послуг та державної реєстрації Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області

11 Жовтня, 2020 р., 14:41
Спеціально для ваших відвідувачів ми створили постери, що розкажуть про портал Гід з державних послуг, який надає інформацію про всі державні послуги в Україні та як їх отримати. Друкуйте їх та вішайте на фасаді вашої установи. Поширюйте у соціальних мережах та на сайтах   > > Вони мають декілька форматів:  > > за розміщенням (для друку та онлайн-розміщення);  за розмірами (А3 та А4);  за друком (кольорові та чорно-білі)    > > Гід з державних послуг - це інформаційний інтернет-портал, що містить інформацію про державні послуги, які надаються в Україні. Зараз на Гіді є інформація щодо державних послуг — про місце, спосіб, строк, вартість, результати отримання послуг, а також необхідні документи та спосіб оскарження їх результатів. Їх кількість постійно зростає, поповнюючись кожного дня новими послугам та відомостями про них.  > > Впевнені, що такі плакати стануть у нагоді вашим клієнтам, адже отримання наперед інформації про послуги скоротить час як для вас, так і для громадян, а надання посилання на всю інформацію про ту чи іншу послугу займає значно менше часу ніж розповідати під диктовку про необхідні документи, строки чи вартість послуги.  > > Ваша участь у реалізації цього проєкту значно спростить доступ громадян до отримання інформації про державні послуги, допоможе нам покращити портал та стане запорукою належного рівня якості надання державних послуг

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь