ДЕРЖЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ

02 Січня, 2020 р., 14:13
27 грудня ц.р. із державного бюджету здійснено чергове відшкодування за програмою «теплих кредитів». Зокрема, цього разу населенню та ОСББ компенсовано майже 120 млн грн, а саме:
02 Грудня, 2019 р., 15:24
Ще рік тому Україна займала 63 позицію, а вже у 2019 р. піднялася на 55 сходинок, а саме – на 8 місце рейтингу інвестиційної привабливості «чистої» енергетики серед країн, що розвиваються. Про це йдеться у щорічному звіті «Climatescope» (http://global-climatescope.org/results), підготовленому авторитетним у світі дослідницьким агентством «BloombergNewEnergyFinance».
02 Грудня, 2019 р., 15:22
На запрошення Держенергоефективності генеральний директор Міжнародного агентства з відновлюваних джерел енергії IRENAФранческо Ла Камера вперше відвідав Україну, взяв участь у відкритті XМіжнародного інвестиційного форуму з відновлюваної енергетики та запевнив у підтримці України в цій сфері.
02 Грудня, 2019 р., 13:40
«За останні 5 років у «зелену енергетику» інвестовано 4,8 млрд доларів. Це найбільший показник за всі роки незалежності нашої держави», - повідомив Олексій Гончарук в ході зустрічі з генеральним директором Міжнародного агентства з відновлюваних джерел енергії (IRENA) Франческо Ла Камера.
02 Грудня, 2019 р., 13:38
Шляхи збалансованого розвитку «чистої» енергетики із врахуванням потреб споживачів та ринку обговорили учасники X Міжнародного інвестиційного форуму з відновлюваної енергетики, що відбувся 28 листопада ц.р. в КВЦ «Парковий» за ініціативи Держенергоефективності під егідою Мінекоенерго за участю IRENA.
15 Листопада, 2019 р., 16:04
На цьому наголосив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук, презентуючи 14 листопада на прес-конференції в Українському кризовому медіа-центрі успішний розвиток енергосервісу в країні і найголовніше - результати верифікації перших ЕСКО-договорів у бюджетній сфері.
03 Листопада, 2019 р., 20:37
Близько 15 тис. домогосподарств в Україні вже використовують «чисту» електроенергію, інвестувавши 300 млн євро в сонячні панелі (СЕСд).
03 Листопада, 2019 р., 20:36
На брифінгу в інформаційному агентстві «Українські новини» Голова Держенергоефективності Сергій Савчук представив шляхи підвищення енергоефективності бізнесу.