Дитяче бачення охорони праці за допомогою пензлів та фарб

Як зазначив начальник відділу з профілактики страхових випадків управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області Олексій Савченко, напередодні в головному управлінні Держпраці у Київській області відбулося засідання конкурсного журі за результатами проведення регіонального туру VІІІ Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей», організованого в рамках інформаційно-просвітницької кампанії, приуроченої до відзначення в Україні Всесвітнього дня охорони праці.

На конкурс, що проводився серед дітей та підлітків працівників суб’єктів господарювання міста Києва та Київської області, було представлено біля 160 дитячих малюнків. Конкурсне журі, яке оцінювало творчу роботу молоді, складалось з представників головного управління Держпраці у Київській області, департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради, департаменту соціального захисту населення Київської облдержадміністрації, комунального закладу Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини», управлінь виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у м. Києві і Київській області, відділу організації профорієнтації Київського обласного центру зайнятості.

Журі визначило переможців у трьох вікових групах. Автори робіт, які зайняли перші призові місця у кожній групі: Дарина Копко (8 років, ЗОШ І-ІІІ ст. №286, малюнок «На будівництві знає кожний - безпеку порушувати НЕ МОЖНА!»); Катерина Кобець (14 років, Спеціалізована школа І-ІІІ ст. №274, малюнок «Захищені – живемо безпечно»); Вікторія Кустовська (17 років, ПДЮ Печерського району, малюнок «Дід у касці, тато і я – у безпеці вся сім’я»). Переможці конкурсу будуть нагороджені грамотами та цінними подарунками.

Частина дитячих малюнків розміщена на стенді «Охорона праці» в управлінні, де їх можуть оглянути всі охочі відвідувачі Фонду.

Традиційно діти активно долучаються до участі в конкурсі та своїми творчими роботами блискуче передають високу значущість необхідності дотримання здорових і безпечних умов праці в різних галузях суспільного життя за допомогою пензлів та фарб, а також звертають увагу дорослих на необхідність чіткого дотримання культури безпеки праці та оцінювання ризиків, що супроводжують трудову діяльність.

«Управління підтримує багаторічні традиції проведення цього конкурсу і популяризації превентивних заходів, спрямованих на запобігання нещасним випадкам на виробництві та професійним захворюванням та щиро висловлює подяку всім організаторам, учасникам конкурсу, їхнім батькам, вчителям за активну участь» – підсумував Олексій Савченко.