Фонд соціального страхування України

26 Червня, 2020 р., 13:05
Для отримання одноразової страхової допомоги за Законом України «Про захист населення від інфекційних хвороб» медичні працівники, яким буде встановлено інвалідність внаслідок захворювання на COVID-19, а також члени родини, батьки та утриманці в разі смерті медичного працівника мають подати до робочого органу Фонду соціального страхування України відповідну заяву. Форми заяв про призначення страхових виплат затверджено наказом виконавчої дирекції Фонду.
20 Червня, 2020 р., 09:00
Фонд соціального страхування України здійснить страхові виплати у випадку захворювання або смерті медичних працівників у зв’язку з інфікуванням коронавірусною хворобою. Відповідний порядок надання страхових виплат Кабінет Міністрів України затвердив 17 червня цього року.
20 Червня, 2020 р., 08:59
17 червня Фонд соціального страхування України отримав 3357 повідомлень від закладів охорони здоров’я щодо гострого професійного захворювання медичних працівників на COVID-19. Про це начальник управління профілактики страхових випадків виконавчої дирекції ФССУ Сергій Таровик повідомив на селекторній нараді за участі начальників відділів управління профілактики страхових випадків, керівників і страхових експертів з охорони праці управлінь виконавчої дирекції Фонду в областях та місті Києві.
20 Червня, 2020 р., 08:56
Станом на 15 червня цього року до управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області подали заяви-розрахунки для фінансування листків непрацездатності, виданих у зв’язку з ізоляцією від COVID-19, на суму 88,9 тис. гривень.
20 Червня, 2020 р., 08:52
За оперативними даними, витрати на всі види допомог (тимчасова непрацездатність, вагітність та пологи, поховання) по Київській області з початку 2020 року склали 250,97 млн. гривень.
20 Червня, 2020 р., 08:49
Понад 1,3 тисячі або 29,5% потерпілих на виробництві та членів їх сімей, які отримують від відокремлених підрозділів управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області страхові виплати і медико-соціальні послуги, є внутрішньо переміщеними особами.
20 Червня, 2020 р., 08:47
Потерпілі внаслідок нещасних випадків на виробництві чи профзахворювань або члени їх родин у разі смерті потерпілих отримали понад 13 млн гривень щомісячних страхових виплат за травень. Фінансування здійснено у повному обсязі з урахуванням підвищення розміру виплат на 11% відповідно до перерахунку, проведеного з 01 березня 2020 року.
29 Травня, 2020 р., 13:09
? У період карантину крім звичних виплат Фонд соціального страхування України надає допомогу за додатковими страховими випадками – зокрема, у разі ізоляції від COVID-19.
29 Травня, 2020 р., 13:05
Для отримання фінансування від Фонду соціального страхування України допомог за лікарняними листками, виданими у зв’язку з ізоляцією від COVID-19, страхувальники (роботодавці) мають формувати окремі заяви-розрахунки, до яких не включаються лікарняні з інших причин непрацездатності.
29 Травня, 2020 р., 13:03
Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області профінансувало надання щомісячних страхових виплат потерпілим на виробництві та членам їх сімей за квітень 2020 року у повному обсязі.