Фонд соціального страхування України

30 Грудня, 2020 р., 09:40
Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області наголошує, що неподання повідомлення про виплату коштів застрахованим особам протягом трьох місяців з дня здійснення фінансування буде підставою для проведення перевірки.
18 Грудня, 2020 р., 13:55
Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров’я України від 11.11.2020 №2593 «Про затвердження змін до порядку надання первинної медичної допомоги та Інструкції про порядок видачі документів, що засвідчують тимчасову непрацездатність громадян», затверджено зміни до Інструкції про порядок видачі документів, що засвідчують тимчасову непрацездатність громадян, затвердженої наказом МОЗ України від 13.11.2001 №455 (далі – Інструкція №455). Про це повідомляє відділ перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області.
18 Грудня, 2020 р., 13:52
Стартував X Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» - 2021
17 Грудня, 2020 р., 10:55
З початку року управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області прийняло на фінансування листки непрацездатності на суму 663,3 млн. гривень. Загалом обласне управління виплатило застрахованим особам майже 637 млн. гривень допомог по тимчасовій непрацездатності, по вагітності та пологах, на поховання (сума враховує заяви-розрахунки, подані роботодавцями у кінці грудня 2019 року та профінансовані у січні 2020-го).
17 Грудня, 2020 р., 10:01
За даними, внесеними станом на 1 грудня цього року до Системи обліку та аналізу нещасних випадків і професійних захворювань у складі ЄІАС, у відділеннях управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області зареєстровано 30 випадків хронічного професійного захворювання, які сталися в період з 2006 по 2019 роки. Часто набуття професійного захворювання пов’язано із несвоєчасно вжитими заходами щодо оздоровлення працівників, усунення недосконалостей технологічно процесу тощо. Зокрема, причиною цього є неякісно проведені медичні огляди співробітників, через що потреба в оздоровленні чи коригуванні виробничого процесу не визначається.
17 Грудня, 2020 р., 10:00
14 грудня для страхувальників відбувся безкоштовний онлайн вебінар: «Як отримати кошти з ФСС: ексклюзивні поради спеціалістів», який організували цифрове видавництво MCFR та журнал «Головбух: Праця та зарплата». Лекторами у заході виступили начальник відділу аналізу та контролю за використанням роботодавцями коштів Фонду Вадим Грищук та головна спеціалістка відділу перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності Ірина Гриціва.
11 Грудня, 2020 р., 14:25
Кабінет Міністрів України розширив дію порядку здійснення державних страхових виплат у разі інвалідності або смерті медичних працівників через професійну хворобу COVID-19 на студентів-медиків V і VI курсів, залучених до боротьби із коронавірусом SARS-CoV-2 державними і комунальними закладами охорони здоров’я.
11 Грудня, 2020 р., 14:22
Упродовж 11 місяців 2020 року управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області зареєструвало 395 потерпілих внаслідок нещасних випадків, по яких завершені розслідування та складені акти за формою Н1/П (страхові випадки). З них - 241 медичний працівник, у яких було діагностовано гостре професійне захворювання на COVID-19, що становить 61% від кількості усіх потерпілих. Смертельно травмовано – 18 осіб, в тому числі, внаслідок інфікування SARS-CoV-2 померло 7 працівників закладів охорони здоров’я Київщини.
03 Грудня, 2020 р., 14:18
З 1 грудня 2020 року в Україні планово збільшився розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб – з 2197 гривень до 2270 гривень.
03 Грудня, 2020 р., 14:14
Генеральна асамблея ООН проголосила 3 грудня Міжнародним днем людей з інвалідністю з метою звернення більшої уваги на потребу їх інтеграції у суспільство. Завдання Всесвітньої програми дій, до якої долучилася й Україна, полягає у проведенні ефективних заходів для запобігання інвалідності та відновлення працездатності постраждалих.