Фонд соціального страхування України

07 Квітня, 2020 р., 12:09
Спільно із Міністерством соціальної політики, Урядом, за підтримки Офісу Президента, разом з Інститутом розвитку громадянського суспільства імені Голди Меїр, Інститутом психіатрії КНУ імені Тараса Шевченка розпочинається робота з підтримки українців у час боротьби із поширенням коронавірусної інфекції.
07 Квітня, 2020 р., 12:03
У першому кварталі 2020 року до районних (міських) відділень та управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування у Київській області усно та письмово звернулося 730 осіб. Із загальної кількості зареєстровано 76 письмових звернень та 658 під час особистого прийому.
07 Квітня, 2020 р., 12:01
Щомісячні страхові виплати, які фінансуються Фондом соціального страхування України для потерпілих на виробництві та членів їх сімей, зростуть на 11%. Відповідну постанову, розроблену Мінсоцполітики на виконання Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування», Кабінет Міністрів України прийняв на своєму засіданні сьогодні, 01.04.2020. Про це інформує пресслужба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України.
07 Квітня, 2020 р., 11:59
З початком весняно - польових робіт суттєво зростають обсяги та інтенсивність виробничого процесу, пов’язаного з перевіркою готовності сільськогосподарської техніки, підготовкою насіння ярих зернових та зернобобових культур.
31 Березня, 2020 р., 12:44
За лютий цього року управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області направило 12,7 млн. грн. на фінансування допомоги по вагітності та пологах для 485 осіб. Виплати за цим напрямом зросли на 4,7% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.
31 Березня, 2020 р., 12:33
На управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України покладено пріоритетну функцію забезпечення соціальними гарантіями саме тих осіб, які прямо постраждали від пандемії. Це, у першу чергу, працівники, які захворіли на COVID-19, а також особи, зайняті обслуговуванням населення, самоізольовані під медичним наглядом і в спеціалізованих закладах охорони здоров’я.
27 Березня, 2020 р., 21:23
Білоцерківське відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області, для оперативного реагування на можливий ріст кількості страхових випадків, пов’язаних із поширенням на території України коронавірусу COVID-19, звертається з проханням до страхувальників інформувати працівників відділення про випадки тимчасової непрацездатності застрахованих осіб з причини захворювання коронавірусом COVID-19 за телефонами: код АМТС 04563- 5-32-90; 5-26-10; 5-85-01.
27 Березня, 2020 р., 21:21
Сьогодні, 27 березня, заступниця начальника управління – начальниця фінансово-економічного відділу управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області Ірина Крещенська провела skype нараду з начальниками та працівниками відділень. Йшлося про організацію роботи управління в період карантину, забезпечення виконання статутних завдань та здійснення фінансування матеріального забезпечення.
27 Березня, 2020 р., 21:18
Фонд соціального страхування України профінансував надання щомісячних страхових виплат потерпілим на виробництві та членам їх сімей за лютий 2020 року у повному обсязі. Виплати отримали 205,2 тис. осіб, з яких потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві або профзахворювань майже 195,6 тис. осіб і членів їх родин – понад 9,6 тис. осіб. Про це інформує пресслужба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України.
27 Березня, 2020 р., 21:09
За підсумками лютого 2020 року середній розмір допомоги по тимчасовій втраті працездатності від Фонду соціального страхування України склав 315 грн за кожен день лікування. Це на 19,1% більше, ніж у лютому 2019 року. Про це інформує пресслужба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України.