Фонд соціального страхування України

07 Вересня, 2020 р., 11:12
З початку пандемії управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області отримало 361 повідомлення про клінічно підтверджені випадки гострого професійного захворювання медичних та інших працівників внаслідок зараження коронавірусною інфекцією, у тому числі 4 – смертельні.
07 Вересня, 2020 р., 11:11
31 серпня заступник начальника управління – начальник юридичного відділу управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області Петро Рева провів селекторну нараду з начальниками відділень. Мета наради - проаналізувати стан виконання показників ефективності діяльності та покращення ключових ознак результативності . Участь в нараді взяли завідувач сектору з питань запобігання корупціїюридичного відділу Богдан Білик, головна спеціалістка відділу по роботі з персоналом Оксана Мартиненко, начальниця адміністративно-господарського відділуАнжелікаЗавертанна, начальник відділу аналізу та контролю за використанням роботодавцями коштів Фонду Вадим Грищук та начальник відділу профілактики страхових випадків Олексій Савченко.
31 Серпня, 2020 р., 12:55
Для подання до Фонду соціального страхування України електронних документів, зокрема, заяв-розрахунків на виплату допомог працівникам, страхувальники (роботодавці) мають укласти із відділенням робочого органу виконавчої дирекції ФССУ відповідний договір.
31 Серпня, 2020 р., 12:52
У разі контакту з хворим на коронавірусну хворобу без засобів індивідуального захисту, медичні працівники мають право на отримання листка непрацездатності для проходження самоізоляції під меднаглядом. Фонд соціального страхування України компенсує для них втрачений за час ізоляції від COVID-19 заробіток у розмірі 100% середнього доходу незалежно від тривалості страхового стажу.
31 Серпня, 2020 р., 12:49
За підсумками липня 2020 року у структурі виробничого травматизму галузь охорони здоров’я склала 43% від усіх повідомлень про нещасні випадки, з них 39,5% – випадки гострого професійного захворювання на COVID-19. Про це повідомив начальник управління профілактики страхових випадків виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України Сергій Таровик під час селекторної наради.
18 Серпня, 2020 р., 15:29
За підсумками перших семи місяців 2020 року управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області надало допомоги на поховання родинам 293 застрахованих осіб, які померли у період трудової діяльності та чия смерть не пов’язана з виробничими факторами. Це на 19% більше, ніж за відповідний період минулого року.
17 Серпня, 2020 р., 11:36
Щомісяця потерпілі внаслідок нещасних випадків на виробництві або професійних захворювань, а також члени їх родин у разі смерті потерпілих отримують від Фонду соціального страхування України страхові виплати, які компенсують втрачений заробіток залежно від ступеня стійкої втрати працездатності.
17 Серпня, 2020 р., 11:34
Фахівцями відділу перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області в перше півріччі 2020 року перевірено 2539 листків непрацездатності під час планових та позапланових перевірок закладів охорони здоров’я та страхувальників з питань обґрунтованості видачі та продовження листків непрацездатності застрахованим особам.
17 Серпня, 2020 р., 11:31
Протягом липня 2020 року управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області прийняло до оплати заяви-розрахунки для фінансування допомоги по вагітності та пологах на суму 26,6 млн грн. Це на 40% або 10,7 млн гривень більше, ніж у червні 2020 року.
17 Серпня, 2020 р., 11:28
Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області прийняло протягом липня 2020 року до оплати заяви-розрахунки для надання допомоги з тимчасової втрати працездатності на суму 29,8 млн гривень. Це на 22% або 6,7 млн гривень більше, ніж у червні 2020 року.