Фонд соціального страхування України

17 Серпня, 2020 р., 11:36
Щомісяця потерпілі внаслідок нещасних випадків на виробництві або професійних захворювань, а також члени їх родин у разі смерті потерпілих отримують від Фонду соціального страхування України страхові виплати, які компенсують втрачений заробіток залежно від ступеня стійкої втрати працездатності.
17 Серпня, 2020 р., 11:34
Фахівцями відділу перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області в перше півріччі 2020 року перевірено 2539 листків непрацездатності під час планових та позапланових перевірок закладів охорони здоров’я та страхувальників з питань обґрунтованості видачі та продовження листків непрацездатності застрахованим особам.
17 Серпня, 2020 р., 11:31
Протягом липня 2020 року управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області прийняло до оплати заяви-розрахунки для фінансування допомоги по вагітності та пологах на суму 26,6 млн грн. Це на 40% або 10,7 млн гривень більше, ніж у червні 2020 року.
17 Серпня, 2020 р., 11:28
Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області прийняло протягом липня 2020 року до оплати заяви-розрахунки для надання допомоги з тимчасової втрати працездатності на суму 29,8 млн гривень. Це на 22% або 6,7 млн гривень більше, ніж у червні 2020 року.
10 Липня, 2020 р., 11:28
Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області профінансувало надання допомог по тимчасовій втраті працездатності, допомог по вагітності та пологах, допомог через ізоляцію від COVID-19 і допомог на поховання для майже 45,3 тис. працюючих осіб упродовж перших першого півріччя 2020 року.
10 Липня, 2020 р., 11:24
Усі члени родини медичного працівника, який помер від коронавірусної хвороби внаслідок виконання професійних обов’язків, мають право на отримання одноразової допомоги у розмірі 1,576 млн гривень. Особливості та нюанси фінансування такої виплати обговорили на селекторній нараді під головуванням в.о. директора виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України Тетяни Михайленко, участь у заході взяли заступниця директора Олена Денисова, керівники профільних управлінь виконавчої дирекції, начальники та фахівці управлінь в областях і місті Києві. Про це повідомляє пресслужба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України.
10 Липня, 2020 р., 11:23
Фонд соціального страхування України надає допомогу по тимчасовій втраті працездатності за листками непрацездатності, виданими лікарями закладів охорони здоров’я будь-якої форми власності, а також лікарями, які ведуть приватну медичну практику як фізичні особи-підприємці. Про це інформує пресслужба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України.
10 Липня, 2020 р., 11:21
З 1 липня 2020 року в Україні планово збільшився розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб – з 2 102 гривень до 2 197 гривень. Про це інформує пресслужба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України.
10 Липня, 2020 р., 11:20
Упродовж січня - червня цього року управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області направило майже 74977,9 тис гривень на щомісячні страхові виплати для потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві і професійних захворювань, або членів їх родин у разі смерті потерпілого.
26 Червня, 2020 р., 13:05
Для отримання одноразової страхової допомоги за Законом України «Про захист населення від інфекційних хвороб» медичні працівники, яким буде встановлено інвалідність внаслідок захворювання на COVID-19, а також члени родини, батьки та утриманці в разі смерті медичного працівника мають подати до робочого органу Фонду соціального страхування України відповідну заяву. Форми заяв про призначення страхових виплат затверджено наказом виконавчої дирекції Фонду.