Фонд соціального страхування України

20 Червня, 2020 р., 09:00
Фонд соціального страхування України здійснить страхові виплати у випадку захворювання або смерті медичних працівників у зв’язку з інфікуванням коронавірусною хворобою. Відповідний порядок надання страхових виплат Кабінет Міністрів України затвердив 17 червня цього року.
20 Червня, 2020 р., 08:59
17 червня Фонд соціального страхування України отримав 3357 повідомлень від закладів охорони здоров’я щодо гострого професійного захворювання медичних працівників на COVID-19. Про це начальник управління профілактики страхових випадків виконавчої дирекції ФССУ Сергій Таровик повідомив на селекторній нараді за участі начальників відділів управління профілактики страхових випадків, керівників і страхових експертів з охорони праці управлінь виконавчої дирекції Фонду в областях та місті Києві.
20 Червня, 2020 р., 08:56
Станом на 15 червня цього року до управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області подали заяви-розрахунки для фінансування листків непрацездатності, виданих у зв’язку з ізоляцією від COVID-19, на суму 88,9 тис. гривень.
20 Червня, 2020 р., 08:52
За оперативними даними, витрати на всі види допомог (тимчасова непрацездатність, вагітність та пологи, поховання) по Київській області з початку 2020 року склали 250,97 млн. гривень.
20 Червня, 2020 р., 08:49
Понад 1,3 тисячі або 29,5% потерпілих на виробництві та членів їх сімей, які отримують від відокремлених підрозділів управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області страхові виплати і медико-соціальні послуги, є внутрішньо переміщеними особами.
20 Червня, 2020 р., 08:47
Потерпілі внаслідок нещасних випадків на виробництві чи профзахворювань або члени їх родин у разі смерті потерпілих отримали понад 13 млн гривень щомісячних страхових виплат за травень. Фінансування здійснено у повному обсязі з урахуванням підвищення розміру виплат на 11% відповідно до перерахунку, проведеного з 01 березня 2020 року.
29 Травня, 2020 р., 13:09
? У період карантину крім звичних виплат Фонд соціального страхування України надає допомогу за додатковими страховими випадками – зокрема, у разі ізоляції від COVID-19.
29 Травня, 2020 р., 13:05
Для отримання фінансування від Фонду соціального страхування України допомог за лікарняними листками, виданими у зв’язку з ізоляцією від COVID-19, страхувальники (роботодавці) мають формувати окремі заяви-розрахунки, до яких не включаються лікарняні з інших причин непрацездатності.
29 Травня, 2020 р., 13:03
Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області профінансувало надання щомісячних страхових виплат потерпілим на виробництві та членам їх сімей за квітень 2020 року у повному обсязі.
27 Травня, 2020 р., 13:32
Кабінет Міністрів України виділив 2278,8 млн гривень фінансової допомоги із фонду боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19 для забезпечення Фондом соціального страхування України виплат у період карантину та протягом 30 днів з моменту його відміни. Відповідну постанову Уряд затвердив сьогодні, 20 травня.