ІЛЛІНСЬКА АЛЛА ВАСИЛІВНА

керівник  апарату Рокитнянської районної державної     адміністрації Київської області (телефон: 5-14-42)

Іллінська Алла Василівна народилася 16 лютого 1974 року у селищі Рокитне. Після закінчення Рокитнянської середньої школи №2 навчалась у Маслівському радгоспі-технікумі імені П.Ф. Гаркавого. Трудову діяльність розпочала у 1994 році.

У 2002 році закінчила Інститут підготовки кадрів для органів прокуратури України Національної юридичної академії України імені Ярослава Мудрого. Після здобуття вищої освіти працювала в органах прокуратури Київської області, зокрема: помічником Фастівського міжрайонного прокурора, слідчим прокуратури Рокитнянського району, старшим слідчим слідчого відділу слідчого управління прокуратури Київської області, старшим прокурором прокуратури Київської області з питань забезпечення доступу до публічної інформації та начальником відділу з питань розгляду листів та прийому громадян прокуратури Київської області області.

З 04 серпня 2015 року призначена на посаду керівника апарату Рокитнянської районної державної адміністрації.