Київська митниця Держмитслужби

16 Січня, 2021 р., 11:53
Першу в цьому році значну партію валюти, яку переміщували з порушенням порядку проходження «зеленого коридору», вилучили працівники Київської митниці Держмитслужби.
16 Січня, 2021 р., 11:52
Впродовж 2020 року у зоні діяльності Київської митниці Держмитслужби (столиця, Київська, Житомирська, Черкаська області) зовнішньоекономічну діяльність здійснювали понад 53 тисячі суб’єктів ЗЕД.  З цього загалу майже 24 тисячі – це юридичні особи, понад 29 тисяч – фізичні особи.
14 Січня, 2021 р., 10:41
Зимові свята в зонах митного контролю аеропортів «Бориспіль» та «Київ» позначилися коштовними вилученнями.
30 Грудня, 2020 р., 11:36
До завершення місяця ще три банківські дні, а Київською митницею Держмитслужби до держбюджету вже скеровано майже 12 млрд гривень (11 992,1 млн грн.), сплачених суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності при митному оформленні товарів в зоні діяльності митниці (м.Київ, Київська, Житомирська та Черкаська області).
28 Грудня, 2020 р., 09:19
Інспекторами Київської митниці Держмитслужби вкотре виявлено схованки з тютюновими виробами, які відправлялися за кордон у міжнародних експресвідправленнях. І якщо раніше цим не гребували займатися наші співвітчизники, то цього  разу незаконним відправником 256 пачок цигарок став іноземець.
21 Грудня, 2020 р., 09:51
Київськими митниками припинено спробу незаконного вивезення за межі України культурних цінностей.
18 Грудня, 2020 р., 14:17
Смертоносну зброю, яка була розроблена в нацистській Німеччині і прийнята на озброєння Вермахту у 1942 році, працівники Київської митниці Держмитслужби виявили у міжнародному поштовому відправленні, яке мешканець української Буковини надсилав до Франції.
16 Грудня, 2020 р., 11:59
Порушницею митного законодавства виявилась  67-річна  громадянка Іраку, що нині мешкає в Києві,  яка прибула до України через міжнародний аеропорт «Бориспіль» авіарейсом з Багдаду.
16 Грудня, 2020 р., 11:50
Сьогодні неофіційне свято чаю, а українці ж давно і назавжди приєдналися до кола шанувальників цього напою.
16 Грудня, 2020 р., 11:48
Київською митницею Держмитслужби виявлено спробу бориспільського підприємства незаконно вивезти з України до Південного Судану силовий агрегат КАУ-30Б системи управління польотом вертольотів.