Конференція-практикум "Поліпшення охорони на службі у людей"

Директор КНП «Рокитнянський центр ПМСД» Яра Оксана Олександрівна, у період з 11.09.2019 р. по 13.09.2019 року перебуває на конференції – практикумі  від Проекту Світового Банку  та МОЗ України «Поліпшення охорони на службі у людей», що проходить у місті Києві.

На конференцію – практикум освітньої платформи « Керівник закладу ПМД: школа розвитку» запросили  найактивніших керівників закладів первинної медико – санітарної допомоги, які будуть впроваджувати в закладах, якими вони керують, високі стандарти по наданню допомоги пацієнтам.

Основною темою даного навчання є розбудова клієнтського сервісу в ПМСД. Навчання передбачає екскурсії до закладів – лідерів галузі в питаннях розбудови сервісу. На захід  прибудуть представники МОЗ України та національної служби здоров’я України.