КОРОНАВІРУС!!! Всі новини

31 Березня, 2020 р., 12:40
На управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України покладено пріоритетну функцію забезпечення соціальними гарантіями саме тих осіб, які прямо постраждали від пандемії. Це, у першу чергу, працівники, які захворіли на COVID-19, а також особи, зайняті обслуговуванням населення, самоізольовані під медичним наглядом і в спеціалізованих закладах охорони здоров’я.
30 Березня, 2020 р., 14:04
За даними Центру громадського здоров’я, станом  на 10:00 29 березня в Україні 418 лабораторно підтверджених випадків  COVID-19, з них 9 летальних, 5 пацієнтів одужало (4 дорослих, 1 дитина). За добу було зафіксовано 109 нових випадків.
27 Березня, 2020 р., 11:28
ВООЗ рекомендує ізолювати пацієнтів із підозрою на коронавірусну інфекцію COVID-19 та забезпечити їм стаціонарні умови. Це гарантує безпеку і якість медичних послуг і громадського здоров’я.
25 Березня, 2020 р., 13:22
З метою попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID-2019 КНП «Рокитнянський центр первинної медико-санітарної допомоги» закликає з розумінням віднестись до ситуації, яка склалась в Україні, так і в усьому світі.
18 Березня, 2020 р., 13:40
18 березня 2020 року відбулося позачергове засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Київської обласної державної адміністрації. Засідання відбулося під головуванням Василя Володіна, тимчасово виконуючого обов’язки голови Київської ОДА.
17 Березня, 2020 р., 09:52
У рамках протипандемічних заходів 15 березня Республіка Польща та 16 березня Україна призупинили пропуск в деяких пунктах пропуску.
17 Березня, 2020 р., 09:50
На виконання доручення Президента України та рішення Державної комісії з питань ТЕБ і НС Кабінет Міністрів прийняв рішення щодо обмеження пасажирських перевезень на території України для запобігання поширенню коронавірусної інфекції.