КОРОНАВІРУС!!! Всі новини

16 Березня, 2020 р., 16:47
Щомиті ми отримуємо купу інформації (бажаної і нав’язаної, правдивої і фейкової, актуальної і застарілої). Щоб не загубитись в інформаційному хаосі, ми підготували для вас найпоширеніші питання та відповіді на них про коронавірус! Отже, що треба знати про коронавірус!!!
16 Березня, 2020 р., 16:41
У Київській області на базі центральної оперативної диспетчерської КНП КОР «Київський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» створено цілодобову «гарячу лінію» для отримання інформації про коронавірус чи медичної допомоги.
16 Березня, 2020 р., 16:35