Листопад 2019

Розпорядження голови Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області від 01.11.2019 № 285 «Про перевезення кандидатів на військову службу за контрактом до військових частин та перевезення призовників на обласний збірний пункт в м. Київ та у зворотному напрямку»

Розпорядження голови Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області від 21.11.2019 № 298 «Про проект районної комплексної програми підтримки військовослужбовців, учасників операції об’єднаних сил та антитерористичної операції і членів їх сімей у 2020 році»