Матеріали для оприлюднення

16 Квітня, 2020 р., 12:46
ПРОТОКОЛ громадських слухань Детального плану території реконструкції виробничої бази МПП «АННА» по розфасуванню та збереженню мінеральних добрив в межах Рокитнянської селищної ради Рокитнянського району Київської області, Звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту документа державного планування.

18 Березня, 2020 р., 10:48

12 Березня, 2020 р., 14:05
Розпорядження голови Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області від 05.03.2020 № 85 "Про присвоєння адреси об’єкту будівництва садового будинку"