Зустріч з молоддю на Білоцерківщині

Дата: 20.05.2019 08:16

Інформаційно-роз’яснювальна робота серед молоді, майбутніх платників податків, зборів, платежів – є одним із пріоритетних напрямів роботи  Білоцерківського управління ГУ ДФС у Київській області. Днями, до центру обслуговування платників м. Біла Церква завітали учні першого курсу Технолого-економічного коледжу Білоцерківського національного аграрного університету.

Майбутніх «фінансистів»  зустрів начальник управління Павло Козирєв та розповів їм про види податків і зборів, функції державних податкових інспекцій та  переваги державної служби.

«Професійний рівень, вчинки, інтелект працівника, формують уявлення громадян про державу, інтереси якої він представляє»,- наголосив очільник. Крім того, зазначив, що досвід отриманий під час виконання функцій та завдань, стане суттєвим здобутком на початку трудової діяльності.

Для молоді було організовано екскурсію в центрі обслуговування платників. Студенти дізнались про сучасні нововведення та електронні сервіси, які значно полегшують роботу суб’єктів господарювання, ознайомились з принципами надання адміністративних послуг і консультацій платникам, процесом приймання податкової звітності.

Загалом візит виявився цікавим та змістовним.