Про День вишиванки на Рокитнянщині

Дата: 20.05.2019 08:29

16 травня 2019 року вся Україна відзначає одне з найсамобутніших свят української культури – День вишиванки, яке традиційно щороку відзначається у третій четвер травня.

Сьогодні, мабуть, вже всі знають історію і значення вишиванки, і чому її слід носити. Вишиванка вважається оберегом від усього лихого, що може статися в людському житті. Вона є символом краси та міцного здоров’я, а також щасливої долі. В Україні вишиванка також символізує й родинну пам’ять, вірність та любов у сім’ї.

Цього дня колектив Рокитнянської районної державної адміністрації теж долучився до доброї традиції святкування Дня вишиванки. Працівники адміністрації в цей день одягли українське національне вбрання - вишиті нитками, бісером та стрічками сорочки й сукні.

У День вишиванки жителі Рокитнянщини прийшли на роботу та навчання у вишитих сорочках, сукнях, віночках, краватках та намисті. Учні та вчителі у школах під звуки Державного Гімну України та у вишитих сорочках зустріли цей день.

Рокитнянці вкотре долучились до загальнонаціонального тренду української вишиванки, підтримали національні традиції українського народу та довели, що вишиванка – органічна складова життя та культури українців!