Про відзначення 100-річчя кримінального розшуку

Дата: 16.04.2019 08:30

15 квітня 2019 року Національна поліція Рокитнянського району відзначила 100-річчя кримінального розшуку в Україні. Саме 100 років тому у 1919 році була заснована служба карного розшуку. Це професійне свято відзначають люди, які надають відсіч злочинному світові. Їх головна зброя – розум, а ризик є частиною їхнього життя.

В актовому залі Рокитнянського відділення поліції Миронівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області зібралися діючі працівники поліції та  ветерани служби на чолі із головним полісменом району – начальником районного відділення поліції Миколою Рижковим.

Привітати мужніх оперативників Рокитнянщини завітали керманичі району: виконуючий обов’язки голови Рокитнянської районної державної адміністрації Олег Приліпко, голова районної ради Олександр Конопчук та селищний голова Юрій Богданов. Кожен з них у своїй промові дякував оперативникам, які щодня заради безпеки громадян ризикують найдорожчим – власним життям. Дякували кожному оперативнику за віддану службу, за розкриття злочинів, за можливість жителям району відчувати себе захищеними.

З нагоди сторіччя служби кримінального розшуку кращі розшуковці Рокитнянщини були нагороджені відзнаками, подяками і цінними подарунками Національної поліції, райдержадміністрації, районної та  селищної рад.

Погоні, перестрілки, засідки, затримання злочинців – це щоденна робота сищиків. Ця важка робота вимагає залізної волі і високого професіоналізму. Саме тому в кримінальному розшуку працюють мужні люди, сильні духом, по-справжньому віддані своїй справі та які чесно служать  державі  задля безпеки кожного з нас.

Вітання і дяка усім мужнім оперативникам поліції!!!