Про робочу зустріч

Дата: 11.01.2019 08:31

09 січня 2019 року у Рокитнянській районній філії Київського обласного центру зайнятості в рамках дії Меморандуму про співпрацю відбулася робоча зустріч директора філії Лариси Глюзи з представником Рокитнянського бюро #Білоцерківського_місцевого_центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Оленою Рубан.

Під час зустрічі Л.Глюза зазначила, що у філії постійно проводяться інформаційно - роз’яснювальні заходи для громадян на актуальні соціально-правові питання.

З інформаційних стендів у приміщенні філії відвідувачі мають змогу дізнатися, як і кому можна звернутися до бюро правової допомоги, а у випадку потреби громадян звернутися до суду для захисту своїх прав, працівники філії спрямовують їх на консультацію до бюро для вирішення питання.

За підсумками зустрічі було досягнуто домовленості про продовження дії підписаного Меморандуму, про продовження співпраці та заплановано проведення спільних заходів у 2019 році.