Про міні-ярмарок вакансій

Дата: 20.05.2019 08:32

16 травня 2019 року у Рокитнянській районній філії Київського обласного центру зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій на замовлення ПРАТ "Білоцерківський консервний завод", яке потребує укомплектування кадрами на тимчасові та сезонні роботи для переробки сільськогосподарської сировини.

Захід відбувся за участю представників роботодавця, безробітних і шукачів роботи, що перебувають на обліку служби зайнятості, а також осіб, які не перебувають на обліку в службі зайнятості, але бажають знайти роботу.

ПРАТ "Білоцерківський консервний завод" - це одне з найбільших підприємств з виробництва консерв у Київському регіоні. Готова продукція  випускається  під торговою маркою "Крят" та продається не тільки в Україні, але й за кордоном. Вся продукція відповідає діючим стандартам і вимогам ринку, екологічно чиста і має сертифікати якості.

На початку заходу директор філії Лариса Глюза привітала всіх присутніх зі святом – Днем вишиванки, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Також  Лариса Глюза  розповіла присутнім про стан ринку праці, про впровадження нових підходів в обслуговуванні клієнтів та запровадження інституту кар’єрного радника, про електронні сервіси служби зайнятості, а також наголосила, що основним завданням служби зайнятості є сприяння зайнятості населення.

Заступник голови правління ПРАТ "Білоцерківський консервний завод" Валерій Урсол та начальник відділу кадрів Лариса Гаценко ознайомили присутніх із специфікою діяльності підприємства, здобутками, основними технологічними процесами, що застосовуються на виробництві, умовами праці та рівнем оплати праці, соціальними гарантіями, якими забезпечуються працівники.

До відома присутніх було доведено інформацію про потребу в працівниках на період сезону переробки сільськогосподарської продукції. Зокрема, важливою особливістю компанії, є безкоштовне перевезення працівників на роботу та в зворотному напрямку.

По завершенню заходу учасники міні-ярмарку мали можливість індивідуально пройти співбесіду з роботодавцем і особисто задати питання, які їх зацікавили.