Про семінар з техніки пошуку роботи

Дата: 21.02.2019 08:32

Фахівцем Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Оксаною Гулаковою 20 лютого 2019 року проведено профінформаційний  груповий захід  - семінар на тему "Техніка пошуку роботи. Співбесіда з роботодавцем" для 14 безробітних громадян, які перебувають на обліку.

Мета семінару - ознайомити безробітних з правилами підготовки до співбесіди, питаннями, які обговорюються з роботодавцем, прийомами самопрезентації.

Успішне проходження співбесіди – це справжнє мистецтво. Мистецтво спілкування, вміння відчувати міру у своїх словах і здатність контролювати свої несвідомі реакції. Щоб пройти співбесіду і отримати бажану посаду, треба вміти поставити себе на місце працедавця, зрозуміти і відчути, які вимоги будуть ставитися до людини, яка претендує на цю роботу. Для досягнення позитивного результату вам потрібно пройти два етапи – підготовку до співбесіди і власне розмову. Співбесіда з роботодавцем є основним методом оцінки та відбору кандидатів при влаштуванні на роботу. Успіх чи неуспіх залежать не лише від професійних якостей (освіта, кваліфікація тощо), а і від того, як шукач роботи зарекомендує себе на співбесіді.

У ході семінару безробітні дізналися про основні види співбесіди, а саме: телефонна співбесіда, співбесіда по  скайпу, групова співбесіда, стрес – інтерв'ю, інтерв’ю з кількома представниками роботодавців та структуру їх проведення.

Було наведено примірний порядок підготовки до співбесіди, розглянуто питання, які необхідно обговорювати з роботодавцем та відповіді на запитання роботодавця.

Основною запорукою успіху при проведенні співбесіди є досвід, знання всіх основних процесів, тривалий період практики та впевненість у своїх силах і позитивний настрій.