Про нараду з питань аналізу громадського порядку та безпеки громадян району

Дата: 16.04.2019 08:34

15 квітня 2019 року виконуючий обов’язки голови Рокитнянської районної державної адміністрації Олег Приліпко провів щотижневу нараду з питань аналізу й оцінки стану забезпечення громадського порядку та безпеки громадян району.

Участь у нараді взяли: Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов, начальник Рокитнянського відділення поліції Миронівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області Микола Рижков, директор комунального некомерційного підприємства Рокитнянської районної ради Київської області «Рокитнянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Оксана Яра, начальник Рокитнянського районного підрозділу ПАТ «Київобленерго» Богдан Маніленко,  начальник Рокитнянського районного управління ГУ Держпродспоживслужби у Київській області Леонід Джміль та заступник начальника Кагарлицького відділення ПАТ «Київоблгаз» Сергій Бурлака.

В ході наради представники вищезазначених служб звітували про діяльність своїх служб за минулий тиждень:

Микола Рижков відзвітував про криміногенну ситуацію за минулий тиждень: було прийнято 80 заяв та повідомлень, з яких внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань 7 кримінальних проваджень. Впродовж тижня було складено 62 адмінпротоколи. Головний полімсен району відмітив, що резонансною подією минулого тижня було пошкодження пам’ятника Тарасу Шевченку через безвідповідальність та недбале ставлення молоді до пам’яток культури. Також Микола Рижков підняв питання поховання безхатченків району та питання визначення відповідальних у цій справі.

Оксана Яра  повідомила про хід приписної кампанії «Лікар для кожної сім’ї», відповідно до якої на сьогодні в районі укладено 23262 декларацій, що складає 87,6 % від загальної чисельності зареєстрованого населення в районі. Також директор ЦПМСД повідомила кількість укладених декларацій по кожному лікарю станом на 15.04.2019. За квітень місяць введено 166 декларацій, середня кількість декларацій на лікаря 1368,1.

Сергій Бурлака повідомив, що аварійних ситуацій на попередньому тижні не було, газова служба працює в штатному режимі. Також відмітив, що на сьогодні збутові компанії у квитанціях за сплату послуг із газопостачання пропонують споживачам газу, які мають прилади обліку газу – лічильники, у цих квитанціях доплатити, згідно з перерахунком обсягів газу, враховуючи їх приведення до стандартних умов. В залежності від того, де знаходиться лічильник (на вулиці, чи в приміщенні) та від профілю споживання, перерахунок здійснюється з різними коефіцієнтами. Це означає, що обсяг газу, спожитий за осінньо-зимово-весняні періоди останніх трьох років множиться на певний підвищувальний коефіцієнт, згідно Методики приведення об'єму природного газу до стандартних умов, затвердженої наказом Міненерго № 116 в лютому 2004 року. Величина коефіцієнта різниться від області до області та залежить від місця встановлення лічильника. Ці незрозумілі перерахунки та «борги» обурюють місцеве населення, що відповідно викликає масові скарги.

Богдан Маніленко повідомив про те, що на разі служба з електропостачання працює в штатному режимі, перед ІІ туром Президентських виборів усі виборчі дільниці району перевірено щодо справності та безперебійності їх електропостачання.

Леонід Джміль доповів, що останнім часом почастішали випадки укусів людей дикими та домашніми тваринами. Через це начальник районного управління держпродспоживслужби наголосив на необхідності щеплення домашніх тварин від сказу та інших інфекційних хвороб. Також повідомив про об’їзд сміттєзвалищ та худобомийників на наступному тижні із обов’язковим залученням представників поліції, КП «Рокитнеблагоустрій» та селищної ради.

По завершенню наради виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Олег Приліпко наголосив на ретельній підготовці до проведення ІІ туру Президентських виборів 2019 року, забезпеченні охорони громадського порядку, дотриманні правил пожежної безпеки, безперебійному електропостачанні та медичному супроводі на виборчих дільницях району. Та зауважив, що вибори Президента України мають пройти відповідно до Конституції України та мають бути прозорими і чесними.