Про відзначення Дня медичного працівника

Дата: 18.06.2019 08:36

Напередодні професійного свята Дня медичного працівника, яке щороку в Україні відзначають у третю неділю червня, у великому залі Рокитнянського районного будинку культури відбулися урочистості для медиків району.

День медичного працівника – це професійне свято всіх без винятку працівників галузі охорони здоров'я в Україні. З нагоди цього свята у залі Будинку культури зібралися і лікарі, і фельдшери, і ветерани медицини, і медичні сестри, і всі, хто причетні до медичної галузі.

Привітати усіх медиків району із професійним святом прийшли: заступник голови Рокитнянської райдержадміністрації Лариса Кононець, голова районної ради Олександр Конопчук та заступник Рокитнянського селищного голови Віктор Клименко. Вони подякували усім медикам району за самовіддану працю,  врятовані життя та здоров’я наших рокитнянців, за віру і надію, яку вони дарують людям. Та побажали усім працівникам медичної галузі міцного здоров’я, радості, щастя, достатку, оптимізму й нових звершень на ниві охорони здоров’я.

Потім кращим медикам району вручили подяки та грамоти Департаменту охорони здоров’я Київської обласної державної адміністрації, Рокитнянської районної державної адміністрації, Рокитнянської районної ради, Рокитнянської селищної ради, вручили квіти та цінні подарунки.

Також до привітань приєдналися головний лікар комунального некомерційного підприємства Рокитнянської районної ради Київської області «Рокитнянська центральна районна лікарня» Сергій Ігнатьєв та директор комунального некомерційного підприємства Рокитнянської районної ради Київської області «Рокитнянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Оксана Яра. Вони дарували медикам квіти та цінні подарунки від меценатів-спонсорів цього урочистого заходу – ПАФ «Україна», ТОВ «Агроінвестпродукт», ПП «СІМОЛ», СТОВ «Нива» та профспілкового комітету центральної районної лікарні.

Згодом усі присутні медики мали змогу насолодитися дивовижним концертом у виконанні талановитих артистів Київського академічного обласного музично-драматичного театру імені П. К. Саксаганського. Для присутніх медиків Рокитнянщини вони презентували: і танці, і спів, і театральні постановки, і мелодійні закордонні пісенні хіти, і запальні українські пісні, і єврейську «хава нагілу», і навіть рокмузику. Продемонстрували свої неперевершені таланти, вміння та артистизм.

Професія медика вимагає особливого покликання і дару допомагати людям, адже успішно лікувати людей може далеко не кожен. Саме від старань і знань медиків залежить здоров’я і навіть життя пацієнтів.

Тож, шановні медичні працівники! Бажаємо вам бути професіоналами своєї благородної справи! Прийміть щирі вітання та безмежну вдячність за ваші чуйні серця, врятовані життя й повернуте здоров’я!