Обговорення перспективного плану розвитку територій на 2019-2021 роки

Дата: 11.01.2019 08:38

У Рокитнянському районі продовжується обговорення перспективного  плану розвитку територій в населених пунктах району. 10 січня 2019 року перший заступник голови адміністрації, заступник голови Ради О.Приліпко та члени Ради регіонального розвитку прийняли участь в обговоренні проблемних питань у  Запрудянській, Телешівській та Лубянській сільських радах.

На засіданні  були присутні члени ради регіонального розвитку району, депутати  сільських рад, активна громадськість.

Заступник голови ради О.Приліпко ознайомив присутніх із складом Ради та основними завданнями, які покладено на неї, а також планом перспективного розвитку територій цих сіл.

По Запрудянській сільській раді були внесені пропозиції щодо реконструкції Будинку культури.

По Телешівській сільській раді серед основних пунктів перспективного плану розвитку було запропоновано завершення заміни покрівлі місцевої школи.

У Луб’янській сільській раді було запропоновано доповнити План розвитку пропозицією  щодо  ремонту   сільського Будинку культури.