Рокитнянський район, Київська область

Про зустріч з роботодавцем

Переглядів: 302

04 березня 2019 року  відбулася робоча зустріч директора Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Лариси Глюзи з фізичною-особою підприємцем  Василем Олексієнком, який займається технічним обслуговуванням та ремонтом автотранспортних засобів.

Директор філії розповіла про послуги, які надає служба зайнятості, можливість отримання компенсації витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за працевлаштування зареєстрованих безробітних на нові  робочі місця, стажування на робочому місці.

Результатом зустрічі стало обговорення питання укомплектування вакансій, які подані до філії - слюсар з ремонту колісних транспортних засобів та механіка з ремонту транспорту, організації профнавчання осіб, з числа безробітних під замовлення роботодавця. Роботодавцю запропоновано взяти участь в міні-ярмарку, проведення якого заплановано на 05 березня 2019 року в приміщенні Рокитнянської районної філії Київського ОЦЗ.