Рокитнянський район, Київська область

Про участь у засіданні сесії

Переглядів: 102

21 грудня 2018 року директор Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Лариса Глюза взяла участь у пленарному засіданні 31 сесії VII скликання Рокитнянської районної ради, де одним із питань було розглянуто доповнення до Програми з організації та проведення громадських та інших робіт тимчасового характеру у Рокитнянському районі на період до 2020 року.

Зокрема, депутати проголосували зміни щодо соціально-орієнтованих потреб територіальних громад Рокитнянщини. Тепер завдяки громадським роботам селищна та сільські ради зможуть забезпечити підтримку та допомогу учасникам антитерористичної операції та їх родинам, роботу із соціально-вразливими верствами населення, екологічний захист навколишнього середовища, відновлення та благоустрій природних джерел та водоймищ, русел річок, вирубку чагарників, формування "зелених зон" у складі паркової, лісопаркової та лісогоспо­дарської частин населених пунктів району, місць відпочинку та інші види робіт, що носять суспільно-корисний характер.

Загалом на пленарному засіданні сесії було розглянуто та прийнято двадцять рішень районної ради.  Прийнято і районний бюджет Рокитнянського району на 2019 рік.

У  роботі сесії взяли участь депутат Київської обласної ради Михайло Сіренко, голова Рокитнянської райдержадміністрації, депутат районної ради Юрій Дідик, начальник Рокитнянського відділення Миронівського відділу поліції Головного управління національної поліції в Київській області Микола Рижков, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, місцеві засоби масової інформації.