Про нараду з питань аналізу громадського порядку та безпеки громадян району

Дата: 24.04.2019 08:50

23 квітня 2019 року виконуючий обов’язки голови Рокитнянської районної державної адміністрації Олег Приліпко провів щотижневу нараду з питань аналізу й оцінки стану забезпечення громадського порядку та безпеки громадян району.

Участь у нараді взяли: Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов, начальник Рокитнянського відділення поліції Миронівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області Микола Рижков, начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Ігор Лалак, директор комунального некомерційного підприємства Рокитнянської районної ради Київської області «Рокитнянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Оксана Яра, начальник філії «Рокитнянське районне управління» дочірнього підприємства Київського обласного дорожнього управління ВАТ «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України» Петро Кушнірук та заступник начальника Кагарлицького відділення ПАТ «Київоблгаз» Сергій Бурлака.

В ході наради представники вищезазначених служб звітували про діяльність своїх служб за минулий тиждень:

Микола Рижков відзвітував про криміногенну ситуацію за минулий тиждень - було прийнято 74 заяви та повідомлення, з яких внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань 7 кримінальних проваджень. Впродовж тижня було складено 65 адмінпротоколів.

Оксана Яра  повідомила про хід приписної кампанії «Лікар для кожної сім’ї», відповідно до якої на сьогодні в районі укладено 23354 декларацій, що складає 87,9 % від загальної чисельності зареєстрованого населення в районі. Також директор ЦПМСД повідомила кількість укладених декларацій по кожному лікарю станом на 23.04.2019. За квітень місяць введено 231 декларацій, середня кількість декларацій на лікаря 1372,0.

Сергій Бурлака повідомив, що аварійних ситуацій на попередньому тижні не було, газова служба працює в штатному режимі. Також доповів про початок наведення благоустрою території газової служби та газорегуляторних пунктів (ГРП) району.

Петро Кушнірук повідомив, що нині в районі здійснено ямковий ремонт доріг в загальному обсязі 1200 м2. Відмітив, що обстежено дорогу Т1017 та заплановано ямковий ремонт доріг Рокитне - Сухоліси та Рокитне - Ольшаниця.

Юрій Богданов повідомив, що проведено ямковий ремонт вулиці Волі. Зауважив на проблемному питанні по вулиці Зінича: обслуговування дороги по цій вулиці виграло Білоцерківське ТОВ «Дорбуд сервіс», проте жодних робіт з благоустрою вулиці це підприємство не проводить.

По завершенню наради виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Олег Приліпко наголосив на важливості наведення благоустрою селища та населених пунктів району до травневих свят та кожному дав відповідні доручення і вказівки.