Про засідання комісії з питань захисту прав дітей

Дата: 08.02.2019 08:52

07 лютого 2019 року під керівництвом заступника голови Рокитнянської районної державної адміністрації Лариси Кононець відбулося засідання комісії з питань захисту прав дітей.

Участь у засіданні взяли: начальник відділу юридичного забезпечення апарату адміністрації Олексій Ульяненко, начальник служби у справах дітей та сім’ї адміністрації Людмила Секрет, начальник відділу з питань соціального захисту, опіки та піклування служби у справах дітей та сім’ї адміністрації Наталія Омельянченко, начальник відділу освіти адміністрації Сергій Діренко, директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Інна Щербанюк, лікар-педіатр районного центру первинної медико-санітарної допомоги Тетяна Носир, головний державний інспектор управління соціального захисту населення Ольга Лановська, інспектор ювенальної превенції сектору превенції Рокитнянського відділення поліції Миронівського відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Київській області Мар’яна Дідик та фахівець із соціальної роботи районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Оксана Киричок.

В ході засідання були розглянуті питання:

• звіт за  2018 рік про стан виховання, утримання і розвитку дітей у прийомних сім’ях трьох родин;
  • звіт за 2018 рік про стан виховання, утримання і розвитку дітей у дитячому будинку сімейного типу;
  • надання статусу дитини, постраждалої внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, малолітнім дітям;
  • надання висновку про доцільність позбавлення батьківських прав відносно дітей;
  • надання висновку про можливість бути опікуном над дитиноюсиротою;
  • призначення днів та годин побачень з малолітнім, який проживає з матір’ю;
  • перегляд індивідуальних планів соціального захисту дітей, позбавлених батьківського піклування.

По завершенню засідання були прийняті відповідні рішення та надані доручення.