Про конкурс із визначення перевізників на приміських автобусних маршутах

Дата: 29.05.2019 08:52

28 травня 2019 року під керівництвом виконуючого обов’язки голови Рокитнянської районної державної адміністрації Олега Приліпка у малому актовому залі адміністрації відбувся районний конкурс із визначення перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, віднесених до компетенції Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області.

На  районний конкурс було винесено маршрути: смт Рокитне с. Луб’янка; смт Рокитне АС  с. Телешівка; смт Рокитне АС  с. Запруддя. Подали документи на цей конкурс два претенденти-перевізники: ФОП «Шимченко Олександр Леонідович» та ФОП «Цимбал Олександр Володимирович».

Участь у проведенні конкурсу взяли: заступник начальника відділу адміністративних послуг Київського міжрегіонального управління Укртрансбезпеки Денис Поздняков, начальник відділу економічного розвитку та інфраструктури адміністрації Алла Юрчук, секретар конкурсного комітету Людмила Митєва, інспектор з дорожнього нагляду Рокитнянського відділення поліції Миронівського відділу поліції Головного управління національної поліії України в Київській області Володимир Кравченко, голова Рокитнянської районної організації  Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Юрій Андрієнко та голова Ради Рокитнянської районної організації ветеранів України Микола Красін.

За результатами проведеного районного конкурсу із визначення перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування було визначено: по маршруту смт Рокитне  с. Луб’янка - ФОП «Цимбал Олександр Володимирович», по маршрутам смт Рокитне АС  с. Телешівка та смт Рокитне АС  с. Запруддя - ФОП «Шимченко Олександр Леонідович».