Про нараду з питань надання послуг поштового зв’язку в районі

Дата: 15.05.2019 08:54

13 квітня 2019 року виконуючий обов’язки голови Рокитнянської районної державної адміністрації Олег Приліпко провів робочу нараду з питань надання послуг поштового зв’язку  в Рокитнянському районі.

Участь у нараді взяли: заступник голови адміністрації Лариса Кононець, керівник апарату адміністрації Алла Іллінська, голова Рокитнянської районної ради Олександр Конопчук, заступник голови районної ради Світлана Кучерова, керуюча справами виконавчого апарату районної ради Світлана Лехан, начальник ЦПЗ №17 Майя Цигрик, інструктор ЦПЗ №17 Валентина Довгопола, провідний інженер Київської міської дирекції Андрій Трушник та головний інженер Рокитнянського районного підрозділу ПАТ «Київобленерго» Андрій Стрельбіцький.

У ході наради були обговорені проблемні питання функціонування відділень поштового зв’язку на території району, зокрема збільшення чисельності листонош, які обслуговують жителів району, матеріально-технічне оснащення сільських відділень та намічені шляхи їх вирішення.