Про засідання комісій з питань надання матеріальної допомоги

Дата: 19.12.2018 08:55

18 грудня 2018 року голова Рокитнянської районної державної адміністрації Юрій Дідик провів чергові засідання районних комісій з розгляду питань надання одноразової матеріальної допомоги жителям району та учасникам АТО.

Участь у засіданнях взяли: перший заступник голови адміністрації Олег Приліпко, заступник голови адміністрації Лариса Кононець, керівник апарату адміністрації Алла Іллінська, начальник управління соціального захисту населення адміністрації Людмила Телиуз, начальник управління фінансів адміністрації Світлана Григоренко, в.о. начальника відділу юридичного забезпечення апарату адміністрації Олена Мовчан, в.о. начальника загального відділу адміністрації Тетяна Лобко, заступник начальника Білоцерківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області, заступник директора комунального некомерційного підприємства Рокитнянської районної ради „Рокитнянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги” Валентина Баштова, секретар районної громадської організації учасників АТО та учасників бойових дій «Росичі» Віталій Ільченко.

В ході засідань вирішувалися питання про виділення одноразової матеріальної допомоги жителям Рокитнянського району та учасникам АТО. Всього було розглянуто 53 заяви, з яких 13 задоволено. Було вирішено надати одноразову допомогу жителям району на загальну суму 35 тисяч гривень, а учасникам АТО – 2 тисячі гривень.