Про нараду з питань аналізу громадського порядку та безпеки громадян району

Дата: 21.05.2019 08:55

20 травня 2019 року виконуючий обов’язки голови Рокитнянської районної державної адміністрації Олег Приліпко провів щотижневу нараду з питань аналізу й оцінки стану забезпечення громадського порядку та безпеки громадян району.

Участь у нараді взяли: Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов, начальник Рокитнянського відділення поліції Миронівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області Микола Рижков, районний військовий комісар Володимир Бабенко, начальник Рокитнянського районного сектору ГУ ДСНС України у Київській області Сергій Шаравара, директор комунального некомерційного підприємства Рокитнянської районної ради Київської області «Рокитнянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Оксана Яра та заступник начальника Кагарлицького відділення ПАТ «Київоблгаз» Сергій Бурлака.

В ході наради представники вищезазначених служб звітували про діяльність своїх служб за минулий тиждень.

Володимир Бабенко повідомив про заплановані на цьому тижні зустрічі із селищним та сільськими головами району щодо залучення молоді на військову строкову службу до лав української армії  та щодо фактів ухиляння окремими громадянами від призову до Збройних сил України.

Сергій Шаравара доповів, що на минулому тижні було дві пожежі - в селі Бушеве горіло сміттєзвалище загальною площею 100 м кв. та в смт Рокитне згоріли дрова біля приватного будинку через необережне поводження з вогнем, людських жертв немає. Також начальник служби з надзвичайних ситуацій повідомив, що вже із 15.05.2019 працює спільний патруль (ДСНС, поліції та лісових господарств) задля вчасного запобігання пожежам.

Оксана Яра  повідомила про хід приписної кампанії «Лікар для кожної сім’ї», відповідно до якої на сьогодні в районі укладено 23440 декларацій, що складає 88,3 % від загальної чисельності зареєстрованого населення в районі. Також директор ЦПМСД повідомила кількість укладених декларацій по кожному лікарю станом на 20.05.2019. За травень місяць введено 43 декларації, середня кількість декларацій на одного лікаря становить 1378,4.

Сергій Бурлака повідомив, що аварійних ситуацій на попередньому тижні не було, газова служба працює в штатному режимі.

Виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Олег Приліпко наголосив на важливості ретельної підготовки до спекотного літнього сезону задля оперативної готовності до пожежогасіння. Також дав вказівки щодо розміщення попереджувальних знаків заборони купатися у місцевих водоймах через значне забруднення стічними викидами. Та по завершенню наради кожному дав відповідні доручення і вказівки.