Про зустріч представників ГС «Всеукраїнська аграрна рада» із аграріями Рокитнянського району

Дата: 29.05.2019 08:55

28 травня 2019 року у великому залі засідань Рокитнянської районної державної адміністрації відбулася зустріч представників громадської спілки «Всеукраїнська аграрна рада» із аграріями Рокитнянського району.

Громадська спілка «Всеукраїнська Аграрна Рада» (ВАР) є добровільним, неурядовим об’єднанням, створеним на основі єдності інтересів для спільної реалізації його членами своїх прав і свобод та захисту своїх законних соціальних та економічних інтересів. Ціль роботи громадської спілки «ВАР»:  забезпечити сталий розвиток аграрного сектору України. Сьогодні ГС «ВАР» є одним із ініціаторів активного об’єднання сільськогосподарських виробників. Наразі ГС «ВАР» здійснює законодавчу підтримку АПК, лобіює інтереси аграріїв, інформує про зміни в законодавстві, політиці та на ринку, проводить зустрічі зацікавлених сторін по усій території України.

Сьогодні на Рокитнянщині і відбулася саме така зустріч зацікавлених сторін. Завітали на цю зустріч український політик, акціонер товариства «Елеватор Успіх Рокитне», учасник ГС «ВАР» Андрій Шишацький та координатор ВАР Ольга Чувеєва.

Головними питаннями, які розглядалися на цій зустрічі, були:

1. перспективи та умови запровадження ринку землі в Україні;
  2. захист інтересів аграрного сектору від наслідків монополізації ринку азотних добрив підприємствами холдингу OstChem.