Рокитнянська Районна Державна Адміністрація
Рокитнянський район, Київська область

Про засідання Ради регіонального розвитку в Маківській, Ромашківській та Бушівській сільських радах

Переглядів: 199

17 січня 2019 року в Рокитнянському районі відбувся черговий виїзд Ради регіонального розвитку з питань обговорення перспективного  плану розвитку територій в населених пунктах району.

Цього дня перший заступник голови Рокитнянської районної державної адміністрації - заступник голови Ради регіонального розвитку Олег Приліпко та інші члени цієї ради прийняли участь в обговоренні проблемних питань Маківської, Ромашківської та Бушівської сільських рад.

На засіданні  були присутні члени Ради регіонального розвитку району, депутати  зазначених сільських рад та місцева громадськість.

Олег Приліпко ознайомив присутніх зі складом Ради та основними завданнями, які покладено на неї, а також планом перспективного розвитку територій сіл, які входять до зазначених сільських рад.

По Маківській сільській раді були винесені пропозиції щодо освітлення вулиць Берегової та Пролетарської.

По Ромашківській сільській раді серед основних питань перспективного плану розвитку була обговорена необхідність заміни системи опалення та заміни дерев’яних вікон на металопластикові у Ромашківській ЗОШ, капітальний ремонт Ромашківського будинку культури.

У Бушівській сільській раді було окреслено нагальну потребу освітлення доріг по вулиці Луговій та асфальтне покриття дороги по двох вулицях - Луговій і Партизанській.

« повернутися до списку новин