Виконуючий обов’язки голови Рокитнянської районної державної адміністрації Олег Приліпко провів нараду із сільськими головами району

Дата: 25.02.2019 09:03

22 лютого 2019 року виконуючий обов’язки голови Рокитнянської районної державної адміністрації Олег Приліпко провів нараду із сільськими головами району.

Участь у нараді також взяли: заступник голови районної ради Світлана Кучерова, керівник апарату адміністрації Алла Іллінська, начальник відділу юридичного забезпечення апарату адміністрації Олексій Ульяненко, начальник управління соціального захисту населення адміністрації Людмила Телиуз, начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Ігор Лалак, начальник Рокитнянської державної податкової інспекції ГУ ДФС у Київській області Ольга Шульга, головний спеціаліст служби у справах дітей та сім’ї адміністрації Юлія Грижак, сільські голови району та місцеві ЗМІ.

В ході наради розглядалися питання: щодо монетизації субсидій; щодо обліку та сплати податків за оренду землі, яка знаходиться на території населених пунктів району; щодо участі делегації від Рокитнянського району у засіданні Ради регіонального розвитку під головуванням Президента України та щодо повноважень органів опіки та піклування місцевих органів самоврядування щодо впровадження Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству».

На завершення наради виконуючий обов’язки голови адміністрації наголосив на відповідальності кожного з присутніх щодо вирішення розглянутих питань.