Відбувся міні-ярмарок вакансій на замовлення ПРАТ "Білоцерківський консервний завод"(ТМ "Крят")

Дата: 29.05.2019 09:03

28 травня 2019 року у приміщенні Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості вже вдруге відбувся міні-ярмарок вакансій на замовлення ПРАТ "Білоцерківський консервний завод"(ТМ "Крят"), одного з найбільших підприємств з виробництва консервів у Київському регіоні.

Захід відбувся за участю представників роботодавця, безробітних і шукачів роботи, що перебувають на обліку служби зайнятості.

На початку заходу провідний фахівець з питань зайнятості Валентина Томілович  ознайомила присутніх з особливостями працевлаштування в сучасних умовах, наявними вакансіями, перевагами залучення до тимчасових робіт.

Заступник голови правління ПРАТ "Білоцерківський консервний завод" Валерій Урсол та начальник відділу кадрів Лариса Гаценко довели учасникам заходу інформацію про потребу в працівниках на період сезону переробки сільськогосподарської продукції. Також ознайомили присутніх із специфікою діяльності підприємства, основними технологічними процесами, що застосовуються на виробництві, умовами праці, рівнем оплати праці, графіком роботи. Зокрема важливою особливістю є безкоштовне перевезення  на роботу та в зворотному напрямку.

Директор філії Лариса Глюза повідомила учасникам ярмарку про ситуацію на ринку праці району, про результативність надання соціальних послуг службою зайнятості, поінформувала про впровадження інституту кар’єрного радника, про інноваційні підходи на засадах рекрутингу, нові онлайн сервіси служби зайнятості та про переваги легальної зайнятості громадян.

По завершенню заходу учасники міні-ярмарку мали можливість індивідуально пройти співбесіду з роботодавцем для подальшого працевлаштування та особисто задати питання, які їх цікавили.

Подібні заходи мотивують незайнятих громадян до трудової діяльності, дозволяють їм упевнитися у власних силах та професійних якостях, а роботодавцям – укомплектувати штат своїх підприємств.