Про засідання Колегії

Дата: 01.03.2019 09:09

28 лютого 2019 року  в.о. голови адміністрації Олег Приліпко провів засідання Колегії Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області. У засіданні взяли участь члени колегії, селищний та сільські голови, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації.

В ході засідання розглядались питання: про звіт про виконання  районного бюджету Рокитнянського району за 2018 рік, хід виконання Програми зайнятості населення Рокитнянського району на період 2018-2020 років у 2018 році, хід виконання Програми з організації та проведення громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру у Рокитнянському районі на період до 2020 року у 2018 році, підсумки виконавської дисципліни в Рокитнянській районній державній адміністрації Київської області за 2018 рік.

За підсумками засідання Колегії Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області видано розпорядження в.о. голови адміністрації Олега Приліпка.