Про виїзд мобільної робочої групи

Дата: 14.01.2019 09:11

11 січня 2019 року за участю директора Рокитнянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Інни Щербанюк, заступника директора цього центру Ольги Олексієнко, спеціаліста відділу з питань соціального захисту, опіки та піклування служби у справах дітей та сім’ї райдержадміністрації Інни Баранової відбувся виїзд мобільної робочої групи з надання практичної допомоги сім’ям, які опинилися в складних життєвих обставинах, у населені пункти району.

Працівники соціальних служб здійснили виїзди в села Острів і Троїцьке та відвідали 5 сімей, в яких виховується 13 дітей та  які потребували консультування і допомоги. Також відвідано прийомну сім’ю, яка має на вихованні двох дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.