Про нараду з селищним і сільськими головами

Дата: 01.03.2019 09:11

28 лютого 2019 року  в.о. голови адміністрації Олег Приліпко провів нараду з селищним та сільськими головами. В ході наради розглядались питання про підсумки виїзної наради голови Київської обласної державної адміністрації Терещука О. Д. щодо вирішення проблемних питань жителів району, про епідеміологічну ситуацію,  стан худобомогильників та біотермічних ям в Рокитнянському районі станом на 28.02.2019,

стан фінансування Фондом допомог по тимчасовій непрацездатності, покращення та забезпечення функціонування системи військового обліку громадян України на території Рокитнянського району у 2019 році, роботу центру поштового зв’язку №1 Київської області дирекції УДППЗ «Укрпошта» та АТ «ОЩАДБАНК», про рух великовагового автотранспорту по дорогах району,  на території Рокитнянського району.

По закінченню наради в.о. голови адміністрації Приліпко О.Ю. дав селищному і сільським головам  відповідні вказівки.