Про робочу нараду

Дата: 14.01.2019 09:13

11 січня о 9.30 годині перший заступник голови райдержадміністрації Олег Приліпко  провів робочу нараду з начальником відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Ігорем Лалаком, начальником сектору превенції Рокитнянського відділення поліції Миронівсього ВП ГУНП в Київській області Віталієм Негодою,

начальником філії «Рокитнянське районне дорожнє управління» Дочірнього підприємства Київського обласного дорожнього управління ВАТ «Державна акціонерна компанія» Автомобільні дороги України» Петром Кушніруком та провідним спеціалістом з питань взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Жанною Головіною. В ході наради розглядались питання пошкодження доріг Рокитнянського району перенавантаженним великоваговим транспортом та про заходи щодо боротьби з порушниками.

По завершенню наради  кожному із присутніх були надані відповідні доручення та вказівки.