Про онлайн-засідання комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю

Дата: 04.02.2019 09:15

01 лютого 2019 року у кабінеті першого заступника голови Рокитнянської районної державної адміністрації Олега Приліпка відбулося онлайн-засідання місцевого комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури району.

Також участь у засіданні взяли начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Ігор Лалак та головний спеціаліст управління соціального захисту населення адміністрації Світлана Мовчан.

В ході засідання розглядалися наступні питання:

1) про забезпечення доступності осіб з інвалідністю до об’єктів цивільного захисту - протирадіаційних укриттів (ПРУ);

2) про забезпечення доступності осіб з інвалідністю до соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури населених пунктів району;

3) про доступність житлових будинків для маломобільних груп населення.