Сергій Савчук: Понад півмільйона сімей-учасників програми «теплих кредитів» вже заощаджують до 70% на комунальних рахунках

Дата: 19.03.2019 09:18

ТОП-3 області за найбільшим обсягом залучених «теплих кредитів»  населенням і ОСББ за 2014-2018 рр.:

• Київська –  560 млн грн;
  • Львівська – 520 млн грн;
  • Сумська – 400 млн гривень.

При цьому, рейтинг областей, де найактивніше утеплюються саме ОСББ, ще цікавіший:

1. Рівненська –  94 млн грн;
  2. Запорізька – 71 млн грн;
  3. Київська (з м. Київ) – 69 млн гривень.

Як бачимо, «теплі кредити» популярні у різних регіонах країни.

Залучити кошти на енергоефективні заходи допомагає ще й місцева влада.

Нагадуємо, що сьогодні вже діє понад 100 програм додаткового відшкодування або відсотків, або частини суми «теплого кредиту».

«Водночас, звертаю особливу увагу родин, які отримують монетизовані субсидії, на можливості участі у програмі. Ви можете спрямовувати зекономлені кошти на утеплення осель, щоб ще більше заощаджувати», - повідомив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

Так, у рамках «теплих кредитів» відбувається ефективна синергія зусиль Уряду, місцевої влади та населення:

• з одного боку держава надає співфінансування на енергоефективні заходи у рамках «теплих кредитів»;
  • з іншого боку – місцева влада;
  • з третього – сам споживач, у т.ч. завдяки зекономленим на енергоносіях монетизованим субсидіям.

Деталі дізнавайтеся у сюжеті ТРК «Україна» за підсумками прес-конференції: https://www.youtube.com/watch?v=m73O58ezBs0