Проведено інтерактивні профорієнтаційні уроки на тему: "Штучний інтелект, мехатроніка і професії майбутнього"

Дата: 26.04.2019 09:18

24 квітня провідним фахівцем з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Катериною Білобровою проведено інтерактивні профорієнтаційні уроки на тему: "Штучний інтелект, мехатроніка і професії майбутнього"  для учнів восьмих класів Рокитнянської ЗОШ №3.

Під час уроку учні дізналися про основні тенденції з розвитку мехатроніки та робототехніки,  ознайомилися з новітніми професіями в даній галузі. А саме з такими як: проектувальник роботів, оператор роботів, інженер-композитник, розробник додатків для телефонів та фахівець з 3D. Особливо восьмикласників зацікавив новий тренд в робототехніці – використання штучного інтелекту. Це наука і технологія створення інтелектуальних машин, комп’ютерних програм, які мають здатність виконувати творчі функції, характерні для людини. Також школярі дізнались, що мехатроніка вже увійшла не лише до професійної сфери, а й у повсякденне життя людини. Адже і домашня побутова техніка, і сучасні автомобілі, і цифрові відеокамери, і дисководи комп'ютерів побудовані на мехатронних принципах.

На завершення уроку фахівець нагадала восьмикласникам про можливість діагностики власних схильностей, здібностей та професійних інтересів за допомогою Платформи державної служби зайнятості з профорієнтації та розвитку кар’єри, а також  діагностичного комплексу "Моя професія: консультаційна мережа". Крім того, розповіла про інформаційні ресурси партнерів Державної служби зайнятості: сайт "CareerHub", проекти "Академія навичок", "LingvaSkills", "Prometheus" та мобільний додаток державної служби зайнятості.