Про щедрівки та колядки в райдержадміністрації

Дата: 14.01.2019 09:18

11 січня працівники культури району завітали до Рокитнянської районної державної адміністрації та районної ради із новорічно-різдвяними щедрівками та колядками. Гостей радо із щирими посмішками зустрічали голова райдержадміністрації Юрій Дідик,

зі своїми заступниками та працівниками адміністрації й районної ради. Учасники вокального народного ансамблю української пісні  «Барви» під інструментальний баянний супровід вітали працівників райдержадміністрації та районної ради веселими колядками, щедрівками та різдвяними вітаннями.

Гості додали усім присутнім глядачам святкового настрою та незабутніх приємних вражень. Юрій Дідик подякував учасникам новорічного дійства, побажав усім добра, здоров’я миру та злагоди у 2019 році та вручив гостинці щедрівникам.