Відбулося чергове засідання молодіжної громадської ради

Дата: 17.04.2019 09:20

10 квітня 2019 року відбулося чергове засідання молодіжної громадської ради при голові Рокитнянської районної державної адміністрації за участю  виконуючого обов'язки голови Рокитнянської районної державної  адміністрації Олега Приліпка.

У засіданні  взяли участь заступник голови Рокитнянської районної державної адміністрації Лариса Кононець, начальник відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації Анатолій Хоменко, начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Ігор Лалак та головний спеціаліст Служби у справах  дітей та сім'ї райдержадміністрації Юлія Грижак.

Виконуючий обов'язки голови Рокитнянської районної державної адміністрації Олег Приліпко привітав членів молодіжної громадської ради. Наголосив на тому, що головою Київської обласної державної адміністрації  Олександром Терещуком  2019 рік оголошено - Роком Дитини. Довів до відома присутніх пріоритетні напрямки роботи Рокитнянської районної державної  адміністрації, серед яких: вирішення питання  щодо продовження будівництва спортивної школи, спортивних майданчиків, проведення оздоровлення дітей, та багато інших нагальних питань.  Запевнив,  що пропозиції та ініціативи, які будуть напрацьовані молодіжною громадською радою в обов»язковому порядку будуть розглянуті керівництвом райдержадміністрації.

Про проведення в Рокитнянському районі двомісячника благоустрою населених пунктів розповів начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Ігор Лалак. Він зазначив, що в  період проведення двомісячника благоустрою планується здійснити комплекс заходів, спрямованих на поліпшення стану довкілля, ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ, очищення від сміття та металобрухту лісосмуг уздовж шляхів, впорядкування  братських могил, пам’ятників, меморіальних комплексів.

Начальник відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації Анатолій Хоменко, розповів про діяльність відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації та організацію роботи з обдарованою та талановитою молоддю.

Наголошував, що в районному будинку культури  постійно проводяться фестивалі та конкурси, виставки майстрів декоративно-ужиткового мистецтва, презентації  книг місцевих поетів та нової сучасної літератури, на які при  нагоді і запрошував усіх присутніх.

Головний спеціаліст Служби у справах  дітей та сім'ї райдержадміністрації Юлія Грижак проінформувала присутніх про  заходи, які проводяться службою у справах дітей та сім»ї райдержадміністрації спільно із ювенальною превенцією Рокитнянського відділення Миронівського відділу ГУ національної поліції, щодо запобігання негативних проявів в дитячому та молодіжному середовищі.

Члени молодіжної громадської ради порушували питання участі молоді  в благоустрої. Запропонували проведення акції  чи флешмобу із застосуванням сучасних засобів комунікації та висвітленням в соцмережах .

Також представниками учнівського самоврядування внесено пропозицію  до районної влади  розглянути можливість будівництва спортивного майданчика із штучним покриттям для занять баскетболом та  відкриття в селищі Рокитне кінотеатру.