ОГОЛОШЕННЯ! Білоцерківське управління ГУ ДФС у Київській області

Дата: 16.01.2019 09:23

Анонс

У вівторок, 29 січня, об 11.00 у місті Біла Церква відбудеться семінар на тему «Новації Податкового законодавства. Кампанія декларування доходів 2019. Електронні сервіси ДФС України», який проводить Білоцерківське управління ГУ ДФС у Київській області». Зокрема новації в адмініструванні ПДВ, податку на прибуток та рентної плати, ПДФО та ЄСВ.

У семінарі візьмуть участь: Павло Козирєв - начальник Білоцерківського управління ГУ ДФС у Київській області, Кравченко Леся –заступник начальника управління - начальник відділу адміністрування податків і зборів з юридичних осіб Білоцерківського управління ГУ ДФС у Київській області, Чустіль  Оксана –заступник начальника управління - начальник відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Білоцерківського управління ГУ ДФС у Київській області, Миронюк  Оксана – заступник начальника  відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Білоцерківського управління ГУ ДФС у Київській області, Миронець Ірина - ГДРІ відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Білоцерківського управління ГУ ДФС у Київській області.

Семінар відбудеться 29 січня (вівторок), об 11.00, у приміщенні Білоцерківського управління ГУ ДФС у Київській області за адресою: вулиця Спартаківська, 15, 5 поверх,  актова зала.