Про семінар з роботодавцями

Дата: 22.01.2019 09:24

18.01.2019 року у Рокитнянській районній філії Київського ОЦЗ проведено семінар з представниками селищної та сільських рад на тему "Організація громадських робіт, у тому числі для осіб з інвалідністю. Скористайтеся шансом раціонально розподілити власні кошти та використати підтримку держави".

Основне завдання семінару – організація оплачуваних громадських робіт у 2019 році, своєчасне прийняття рішень сільськими та селищною радами  щодо їх організації та фінансування, розширення переліку видів громадських робіт та залучення більшої кількості учасників до них. Адже, одним із важливих заходів підтримки людей у період вимушеного безробіття та пошуку роботи є залучення їх до участі в громадських та інших роботах тимчасового характеру – загальнодоступному виді тимчасової діяльності громадян.

Семінар провела провідний фахівець відділу надання соціальних послуг Валентина Томілович, яка дала короткий аналіз організації громадських робіт у 2018 році та наголосила на розширенні переліку видів громадських робіт у 2019 році, зокрема, соціального супроводу учасників АТО, надання допомоги їм та членам їх сімей, членам сімей загиблих, людям з інвалідністю, людям похилого віку, роботи з соціально-вразливими верствами населення, екологічного захисту навколишнього середовища.