Про засідання комісії з питань захисту прав дітей

Дата: 15.05.2019 09:24

14 травня 2019 року під головуванням заступника голови Рокитнянської районної державної адміністрації Лариси Кононець відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дітей.

Участь у засіданні взяли: начальник служби у справах дітей та сім’ї адміністрації Людмила Секрет, начальник відділу з питань соціального захисту, опіки та піклування служби у справах дітей та сім’ї адміністрації Наталія Омельянченко, начальник відділу юридичного забезпечення апарату адміністрації Олексій Ульяненко, начальник відділу освіти адміністрації Сергій Діренко, директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Інна Щербанюк, головний державний інспектор управління соціального захисту населення адміністрації Ольга Лановська  та інспектор ювенальної превенції сектору превенції Рокитнянського відділення поліції Миронівського відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Київській області Сергій Семенюта.

В ході засідання були розглянуті питання:

• неналежне виконання батьківських обов’язків матір’ю в частині навчання дітей;
  • про призначення днів побачень батька з малолітнім сином;
  • про затвердження та перегляд індивідуальних планів соціального захисту дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-сиріт, дітей, що опинилися в складних життєвих обставинах.

По завершенню засідання були прийняті відповідні рішення та надані доручення.