Про засідання Ради регіонального розвитку

Дата: 16.01.2019 09:28

У Рокитнянському районі продовжується обговорення перспективного  плану розвитку територій в населених пунктах району. 15 січня 2019 року перший заступник голови адміністрації, заступник голови Ради регіонального розвитку Олег Приліпко, заступник голови райдержадміністрації Лариса Кононець, начальник відділу освіти райдержадміністрації Сергій Діренко, начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Ігор Лалак та інші члени цієї ради прийняли участь в обговоренні проблемних питань   Ольшаницької, Синявської та Шарківської сільських рад.

На засіданнях були присутні члени Ради регіонального розвитку району, депутати  сільських рад та активна громадськість.

Олег Приліпко ознайомив присутніх зі складом Ради та основними завданнями, які покладено на неї, а також планом перспективного розвитку територій зазначених сіл.

По Ольшаницькій сільській раді були винесені пропозиції щодо будівництва нової школи (нинішня школа перебуває в аварійному стані) та щодо заміни опалювальної системи в Ольшаницькій амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

По Синявській сільській раді серед основних питань перспективного плану розвитку обговорювалась необхідність буріння скважини для ДНЗ «Білочка», проведення капітального ремонту доріг по вулицях Луговій та Заводській.

У Шарківській сільській раді було обговорено нагальну потребу заміни дерев’яних вікон на металопластикові в Шарківській ЗОШ