Про зустріч із роботодавцем

Дата: 26.04.2019 09:30

24 квітня 2019 року директор Рокитнянської районної філії Київського обласного центру Л.Глюза з метою налагодження партнерських стосунків із роботодавцями району провела зустріч із керівником ТОВ "Рокитне-кераміка" Ольгою Краєвською. У зустрічі взяла участь заступник начальника відділу надання соціальних послуг філії В.Коваленко.

ТОВ "Рокитне-кераміка" займається виробництвом цегли, черепиці та інших будівельних виробів із випаленої глини. На даний час товаристві  працює біля 12 осіб.

Під час зустрічі обговорено питання, які часто виникають у суб’єктів господарської діяльності, шляхи вирішення кадрових проблем за сприяння служби зайнятості. А також роботодавця ознайомлено з послугами: надання компенсації витрат роботодавця у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за кожну особу, яка працевлаштована на новостворене робоче місце за направленням служби зайнятості та компенсування основної та додаткової заробітної плати і суми єдиного внеску, нарахованого на ці виплати, якщо забезпечили роботою людей, які вимушено стали переселенцями із тимчасово окупованих територій України та районів проведення ООС, про працевлаштування на тимчасові роботи, безпосереднє стажування на виробництві з гарантійним працевлаштуванням. Особливу увагу приділено можливості навчання в ЦПТО ДСЗ та запропоновано професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації безробітних з метою підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці, працевлаштування за фахом.

,