Про проведення флешмобу-акції «Молодь за чисте довкілля»

Дата: 26.04.2019 09:35

З приходом весни та тепла посилюється бажання жити у чистому та охайному  селищі, тож  молодіжна громадська рада, що  діє при голові Рокитнянської районної державної адміністрації також  вирішила не стояти осторонь,  а  долучитися до санітарного очищення і провести флешмоб- акцію «Молодь за чисте довкілля».

В  Міжнародний день солідарності молоді,  наймолодші члени молодіжної громадської ради (учні загальноосвітніх шкіл селища) розпочали прибирання із засміченої  території за кінотеатром. Наступним місцем локації  став центральний парк відпочинку та стадіон «Колос».

Згуртована молодь з ентузіазмом та оптимізмом наповнювали мішки  сміттям, яких в кінцевому результаті враховуючи всі локації нарахували близько до 15.

Учнівська молодь, своєю участю у природоохоронних заходах не лише формує відповідальне ставлення до обраної ділянки роботи, а й у майбутньому сприятиме збереженню належного екологічного стану в межах краю та й держави в цілому.

Такі акції сприяють самореалізації молоді, розвитку волонтерського руху, спільного прагнення до кращого майбутнього в розбудові екологічного сектору.

По результатам екологічної акції, активна молодь була відзначена подарунками.

Насамкінець вже вкотре хочеться наголосити, пам’ятаймо правило: «Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять». І наша молодь це розуміє.